Пятница, 3 февраля, 2023
ГлавнаяВ странеМінветеранів запустило вебсторінку з деперсоналізованою інформацією про кількість ветеранів війни

Мінветеранів запустило вебсторінку з деперсоналізованою інформацією про кількість ветеранів війни

Міністерство у справах ветеранів України запустило вебсторінку з деперсоналізованою інформацією про кількість ветеранів війни.

“Вона розроблена передусім для державних, приватних та міжнародних організацій, місцевих громад, які працюють в інтересах ветеранів війни та їхніх родин. Мета проєкту – надати оперативні дані для розрахунків обсягів залучення до проєктів”, – ідеться у повідомленні пресслужби міністерства, пише Iнтерфакс.

Зазначається, що наразі на сторінці викладено тестову інформацію – дані в тестовому режимі проходять процес уточнення та верифікації.

На сторінці зібрано аналітичні дані про ветеранів війни за даними Єдиного державного реєстру ветеранів війни з урахуванням регіонального розподілу у форматі карти України.

Користувачі також можуть знайти інформацію про різні категорії та підкатегорії ветеранів війни – учасників бойових дій у різні історичні періоди, членів їхніх сімей (і дорослих, і дітей), захисників та захисниць, які втратили здоров’я внаслідок участі у бойових діях.

Окрім того, окремо є фільтр за ознакою статі.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
72 %
2.8kmh
100 %
Пт
-0 °
Сб
0 °
Вс
-4 °
Пн
-5 °
Вт
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here