Воскресенье, 14 июля, 2024
ГлавнаяАктуально«Місто для людей» надсилає платіжки абонентам, яких не обслуговує

«Місто для людей» надсилає платіжки абонентам, яких не обслуговує

У Миколаєві жителі будинку отримують повідомлення та телефонні дзвінки з вимогами сплатити борг керуючій компанії, яка не надає свої послуги за цією адресою вже два роки.

Мешканці будинку по проспекту Богоявленському, 320, що в Корабельному районі, скаржаться на повідомлення у телефонах про наявність боргу перед керуючою компанією «Місто для людей».

Ніна Шульміна розповіла, що після того, як їхній будинок почала обслуговувати компанія «Місто для людей», мешканці вирішили змінити керуючу компанію.

«Почалось все, коли вони до нас зайшли, але вони не знайомились, договір ми не укладали, та навіть в очі їх не бачили. Хто це? Що це? Одразу призначили нам 300 гривень і все. Ми почали боротьбу, ми захотіли перейти до ЖЕКу. Оскільки вони деруть з нас три шкури, та вже три роки нам погрози надсилають», – розказала Ніна Шульміна.

Ганна Лукасевич показує платіжки та розповідає, в розрахунках графи «Міста для людей» немає, а повідомлення про борг надходять.

«Раніше, за квітень 2020 року, ще було «Місто для людей», а тепер давно вже приходить, вже немає цієї строки. Була, а тепер її немає. І щойно її не стало, мені почали телефонувати: «У вас борг, сплатіть», повідомлення прийшло, що «ваші документи перейшли до суду». Як це так? Якщо в мене борг, то воно повинно й надалі з’являтись тут в документах», – розказала Ганна Лукасевич.

З 15 листопада 2018 року будинок по проспекту Богоявленському, 320, згідно з укладеним договором, перебуває в управлінні дирекції єдиного замовника «Океан».

«14 листопада вони уклали договір. Набрав чинності 15 листопада 2018 року. Отже, з цього періоду вони перейшли до нас, принесли опитувальні листи, протоколи. Вони тепер у нас в обслуговуванні і в управлінні. Тож із того часу ми їх обслуговуємо. З моменту укладання договору, вони підписували, що вони сплачують нам згідно з тарифом, який було затверджено і підписано уповноваженими по будинку», – розповіла виконувачка обов’язків директора дирекції єдиного замовника «Океан» Ірина Андрєєва.

З 1-го вересня 2018 року, відповідно до результатів конкурсу, який відбувся 16 липня 2018 року, управляти будинком мала керуюча компанія «Місто для людей». У зв’язку із заборгованістю, з 1-го серпня 2019 року надання послуг будинку призупинили. Про зміну керуючої компанії мешканці будинку не повідомили представників «Місто для людей».

«Згідно з чинним законодавством, як відбувається перехід від однієї керуючої компанії до іншої, повинні мешканці проголосувати, обрати уповноважену особу, надати до керуючої компанії протокол, в якому вони обрали уповноважену особу і обрали іншу керуючу компанію, повідомити нас, керуючу компанію «Місто для людей. Миколаїв» за два місяці про розрив договору. На сьогодні, прошу зауважити, жодного такого протоколу до нас не надійшло», – розказала Наталя Тємофєєва.

За словами Наталі Тємофєєвої, борги, про які йдеться у повідомленнях мешканцям будинку по проспекту Богоявленському, 320 – це сплата за послуги, які надавала компанія «Місто для людей» у період з 1 вересня 2018 року до 1 серпня 2019 року.

«За цей період, звичайно, вони залишаються боржниками, лише за цей період», – розказала Наталя Тємофєєва.

У разі непогашення заборгованості мешканцями будинку керуюча компанія звертатиметься до суду.

Последние новости

Погода

Николаев
ясно
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
55 %
3.4kmh
0 %
Вс
35 °
Пн
30 °
Вт
35 °
Ср
31 °
Чт
30 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь