Понедельник, 22 июля, 2024
ГлавнаяОбществоМіжнародні експерти передали Миколаєву матеріали своєї роботи над майстер-планом

Міжнародні експерти передали Миколаєву матеріали своєї роботи над майстер-планом

 

Експерти One Works Foundation передали Миколаєву майстер-план міста, який вони для нього розробляли. Про це повідомляється на сайті Миколаївської міськради.

Наступним кроком має стати узгодження даного етапу роботи і початок наступного.

Миколаїв став одним з пілотних міст, для якого з метою його повноцінного післявоєнного відновлення розробляється майстер-план під егідою Європейської Економічної Комісії ООН. Протягом року команда one Works та One Works Foundation разом із COWI готували стратегічні орієнтири для відновлення міста. Експерти визначили кілька напрямків, пов’язаних з п’ятьма ключовими компонентами міста:

• Інновації та підприємництво: новий мікрорайон багатофункціонального призначення, орієнтований на науку та інновації – інноваційний район Миколаєва.
• Промисловість і торгівля: регенерація колишньої промислової території на набережній в багатофункціональний комплекс і новий індустріальний багатофункціональний парк для підтримки виробництва і логістики.
• Житло та громада — реконструкція житла, включаючи реконструкцію існуючих будинків та будівництво нових житлових елементів.
• Культура і спадщина: Реставрація об’єктів культурної спадщини, яке особливо важливо для міста і його жителів.
• Зелені та громадські простори: Реконструкція та вдосконалення ключового центру міста або громадського простору на березі річки для підвищення соціальної активності.

«У найближчі тижні буде озвучено більше деталей про ці напрямки. Кожне з них буде відігравати важливу роль», — зазначив Олександр Сєнкевич, додавши, що для городян проведуть публічну презентацію концепції.

Розробка Генерального плану Стратегічної концепції фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. При цьому розробку концепцій водопостачання, поводження з ТПВ та енергетики фінансує уряд Данії.

Последние новости

Погода

Николаев
ясно
13.3 ° C
13.3 °
13.3 °
95 %
1kmh
0 %
Пн
26 °
Вт
23 °
Ср
26 °
Чт
23 °
Пт
24 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь