Понедельник, 27 марта, 2023
ГлавнаяОбществоМіжнародні експерти розробляють п'ять пілотних проектів розвитку Миколаєва

Міжнародні експерти розробляють п’ять пілотних проектів розвитку Миколаєва

Міжнародна команда експертів одночасно з генпланом розробляє для Миколаєва п’ять пілотних проектів розвитку міста. Про це повідомляється на сайті Миколаївської міськради.

Проект «житловий мікрорайон» передбачає реконструкцію і модернізацію вже наявних будинків, а також введення в схему забудови нових житлових елементів.

Проект «культурна спадщина» зосереджений на реконструкції центру Миколаєва і покликаний повернути місту територію, яка є особливо значущою з історичної і культурної точки зору, а також створити якусь пам’ятку, яка стане символом надії і відродження міста.

Проект «промисловість і набережна» передбачає реконструкцію двох промислових об’єктів в межах набережної з метою створення нових громадських просторів, об’єктів інфраструктури, парків та інших об’єктів змішаного використання. Така трансформація буде не тільки сприяти економічному розвитку, а й забезпечить вільний доступ населення до набережної.

Проект «інноваційний район» спрямований на створення нового багатофункціонального району, орієнтованого на науку та інновації.

Проект «зелені та громадські простори» передбачає перепланування трьох прибережних територій з метою створення громадських парків, що забезпечить місцевим жителям і гостям міста кращий доступ до Південного Бугу та Інгулу для прогулянок і відпочинку.

Жителів запрошують висловити свою думку з даної теми. Пройти опитування можна за посиланням:
«1 етап роботи над генеральним планом Миколаєва в рамках пілотногопроекту Європейської економічної комісії ООН (Бачення міста)»

Последние новости

Погода

Николаев
облачно с прояснениями
5 ° C
5 °
5 °
82 %
2.3kmh
66 %
Пн
8 °
Вт
3 °
Ср
4 °
Чт
10 °
Пт
9 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here