Журналісти попросили начальника управління освіти Миколаївської міської ради Ганну Личко прокоментувати ті заяви, які мусять підписати батьки дітей, аби їхні діти змогли почати навчання у школах в очному режимі.
Так, батькам було запропоновано поставити підпис на бланках заяв під текстом наступного змісту:
«Свідомо розумію, що заклад не несе відповідальності за перебіг воєнних дій та ситуацію, пов’язану зі збройною агресією Російської Федерації проти України та її наслідками.
Усвідомлюючи загрозу життю і здоров’ю моєї дитини, пов’язану зі збройною агресією Російської Федерації проти України, дозволяю їй відвідувати заклад освіти в умовах воєнного стану.
Із безпековими характеристиками закладу освіти в умовах воєнного стану ознайомлена/ий.
Претензій до працівників закладу та засновника щодо безпечної організації освітнього процесу в умовах перебігу воєнних дій та ситуації, пов’язаної зі збройною агресією Російської Федерації проти України, у закладі освіти в умовах воєнного стану не матиму».
На прохання пояснити, що це за заяви і за що ж тоді взагалі школа несе відповідальність, Личко відповіла наступне:
– Керівник закладу разом з медичним та іншими працівниками несе відповідальність практично за все. Але ви зрозумійте: якщо ми передбачаємо, що дитина може спіткнутися, і треба відремонтувати підлогу, це буде зроблено. Але військова агресія така, що ракети літають. На жаль, ППО не стоїть на закладах загальної середньої освіти. В цьому і є зміст цієї заяви – що батьки УСВІДОМЛЮЮТЬ, що керівник не зможе закрити будівлю від ракет. Всі керівники зараз проводять посадки, де з дітьми відпрацьовують, яким чином діяти під час повітряної тривоги, що з собою брати в захисне укриття, якими сходами, якою стороною спускатися, яким чином звідти виходити. Ці всі алгоритми керівниками розроблено, відповідно до специфіки своєї будівлі, і з дітьми вони зараз відпрацьовуються.
Джерело
Поширити це:
Подобається це:
Подобається Завантаження…