Вторник, 6 июня, 2023
ГлавнаяЗдоровьеНайпоширеніші причини хвороби Альцгеймера

Найпоширеніші причини хвороби Альцгеймера

Хвороба Альцгеймера багатьох лякає, адже вона в кінцевому підсумку позбавляє людину можливості взаємодіяти з іншими і приймати рішення самостійно, пише портал Eat This, Not That. Хоча вчені ще не зовсім розуміють це захворювання, вони змогли визначити фактори ризику і запропонувати ряд заходів з профілактики.

Хвороба Альцгеймера може здаватися вам страшною і загадковою. Це хвороба з прогресуючим перебігом, яка в кінцевому рахунку позбавляє людину здатності взаємодіяти з людьми і діяти незалежно. Вчені поки не можуть до кінця зрозуміти цю хворобу, проте з кожним роком вони дізнаються про неї все більше. Нещодавно стало відомо, що у більшості людей, які страждають хворобою Альцгеймера, все ж є певні фактори ризику, і що ви можете вжити ряд заходів, щоб знизити ризик розвитку у вас цього захворювання. Нижче ми розповімо про це докладніше, щоб ви могли подбати про своє здоров’я і здоров’я близьких.

Що з себе представляє хвороба Альцгеймера?

Хвороба Альцгеймера викликає зміни мислення, пам’яті та особистості. В кінцевому рахунку вона позбавляє людину здатності жити і діяти незалежно. “Хвороба Альцгеймера – це хвороба з прогресуючим перебігом, при якій симптоми деменції поступово посилюються протягом декількох років, – пояснюють експерти Асоціації Альцгеймера (Alzheimer’s Association). – На ранніх етапах спостерігається помірне ослаблення функцій пам’яті, проте на пізніх стадіях люди, які страждають на цю хворобу, втрачають здатність підтримувати бесіду і реагувати на зміни в оточенні”.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
20.1 ° C
20.1 °
20.1 °
71 %
2.4kmh
100 %
Вт
20 °
Ср
16 °
Чт
21 °
Пт
22 °
Сб
23 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here