Суббота, 28 января, 2023
ГлавнаяЗдоровьеНавантаження, які можуть зміцнювати серце

Навантаження, які можуть зміцнювати серце

Помірні та енергійні фізичні навантаження можуть знижувати ризики серцевої недостатності.

Фізичні навантаження для серця

В експериментах взяли участь майже 95 000 осіб, які носили електронні пристрої, що відстежують рівень їхньої залучення до спорту.

Хвороби серця є основною причиною смерті населення в розвинених країнах, тому дослідники постійно шукають способи знизити ризик смерті людей від серцевої недостатності. І ось нове дослідження оцінило переваги помірних та енергійних вправ. Охопивши досить велику групу людей, воно є першим у своєму роді, в якому використовували дані з пристроїв, що оцінюють рівень фізичної активності. При цьому за учасниками дослідження спостерігали впродовж 6 років, вчені не покладалися на їх самостійні звіти.

У дослідження взяли участь 94 000 осіб. На момент початку дослідження в жодного з його учасників із середнім віком у 56 років не було діагностованих серцево-судинних захворювань. Протягом 6 років дослідники стежили за рівнем фізичної активності та за історіями хвороби добровольців. Було встановлено, що дорослі, які витрачали від 150 до 300 хвилин на тиждень на помірні фізичні навантаження мали менший ризик серцевої недостатності ( він скорочувався на 63%).

При цьому у учасників, які витрачали від 75 до 150 хвилин на тиждень на інтенсивні фізичні тренування, небезпека серцевої недостатності скорочувалася на 66%. Є багато причин, через які тренування зменшують ризик хвороб серця. Наприклад, фізична активність запобігає збільшенню ваги і появі пов’язаних з цим кардіометаболічні розлади на кшталт гіпертонії та діабету другого типу, які є факторами ризику серцевої недостатності.

zdorovia.com.ua

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-1.6 ° C
-1.6 °
-1.6 °
73 %
2.2kmh
100 %
Сб
-2 °
Вс
-1 °
Пн
2 °
Вт
1 °
Ср
1 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here