Понедельник, 24 июня, 2024
ГлавнаяАктуальноНауковці Миколаєва слідкують за екологічним станом річок

Науковці Миколаєва слідкують за екологічним станом річок

Миколаївський Національний університет кораблебудування (НУК) ім. адмірала Макарова впродовж 15 років веде активний моніторинг річок Миколаєва за рівнем забруднення.

Про це озповіла директорка науково-дослідного інституту з проблем екології та енергозбереження при Миколаївському Національному університеті кораблебудування ім. адмірала Макарова Анна Трохименко.

На базі закладу працює екологічна науково-дослідна лабораторія. Вона є сертифікованою і працює як для зовнішніх користувачів, так і для студентів. Вона дозволяє виявляти близько 60 компонентів у поверхневих, підводних, питних водах.

Спеціалісти НУК розробляють методи захисту води та водопідготовки.

За словами Анни Трохименко, станом на вересень 2021 року фахівцями закладу оцінена екологічна небезпека джерел забруднення річок Миколаївської області.

«Запропоновані технології оцінки для впровадження у роботу екологічної інспекції, дані регулярно можна побачити у звіті Миколаївщини про стан навколишнього середовища, які засновані на результатах роботи науковців закладу, студентів зокрема», — сказала Анна Трохименко.

Директорка інституту розповіла, що завдяки накопиченому досвіду фахівці закладу змогли організувати співпрацюю з підприємствами Сумщини та Харківщини не тільки в галузі водоочищення, але й в галузі очищення від нафтових забруднень ґрунтів.

Последние новости

Погода

Николаев
ясно
15.8 ° C
15.8 °
15.8 °
83 %
2kmh
0 %
Вс
17 °
Пн
22 °
Вт
22 °
Ср
24 °
Чт
26 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь