Понедельник, 25 сентября, 2023
ГлавнаяЗдоровьеНауковці расказали, що знижує смертність від хвороб серця

Науковці расказали, що знижує смертність від хвороб серця

Майже на 30% знижує рівень смертності вживання какао. Науковці припустили, що таблетки флаванолу какао можуть створювати захисну дію на серцево-судинну систему.

Флаваноли, що містяться в деяких рослинах, зокрема в чаї та винограді – це поживні речовини, яких особливо багато в насінні дерева какао. Вони допомагають знизити кров’яний тиск, покращують приплив крові до мозку та серця, запобігають утворенню тромбів та борються з пошкодженням клітин.

У дослідженні використовували добавку екстракту какао з високим вмістом флаванолів. Водночас автори попереджають, що вживання шоколаду не дасть такого ж ефекту.

Матеріали, опубліковані в Американському журналі клінічного харчування, стали першим великомасштабним дослідженням довгострокових ефектів добавки флаванолу какао для запобігання серцево-судинним захворюванням.

За словами дослідників, попередні невеликі короткострокові випробування показали, що флаваноли какао позитивно впливають на серцево-судинну систему при артеріальному тиску та розширенні кровоносних судин.

Вчені виявили, що добавка флаванолу какао зменшує серцево-судинні захворювання та смерть від них.

Последние новости

Погода

Николаев
переменная облачность
22.7 ° C
22.7 °
22.7 °
67 %
0.4kmh
26 %
Пн
21 °
Вт
25 °
Ср
25 °
Чт
25 °
Пт
25 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here