Пятница, 3 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеНазвали групу людей, яким велосипед приносить найбільшу користь

Назвали групу людей, яким велосипед приносить найбільшу користь

Регулярна фізична активність є дуже важливою для пацієнтів з діабетом, оскільки вона допомагає контролювати рівень цукру в крові та знижує ризик серцево-судинних захворювань.

Вчені з Центру досліджень фізичної активності Данії проаналізували дані близько 7,5 тисяч дорослих пацієнтів з діабетом 2 типу, які були включені до Європейського когортного дослідження раку та харчування. Усі учасники пройшли обстеження здоров’я та надали інформацію про свій спосіб життя та фізичну активність у 1992 – 1996 роках, повторні дані були зібрані до 2011 року.

Користь їзди на велосипеді

З’ясувалося, що у людей, які регулярно їздили велосипедом, ймовірність смерті від усіх причин була на 24% меншою протягом п’ятирічного періоду порівняно з тими, хто цього не робив. Найбільшу користь від цієї фізичної активності насамперед для зниження серцево-судинних ризиків мали ті учасники, які каталися на велосипеді від 150 до 299 хвилин на тиждень.

Ці висновки підкріплюють епідеміологічні дані про користь їзди на велосипеді і переконливо свідчать про те, що вона може безпосередньо сприяти довшому та здоровішому життю,
– повідомили вчені.

Особлива користь для людей з діабетом

Додатковий аналіз даних 5,4 тисячі добровольців, спостереження за якими велися 10,7 року, показав, що у тих, хто й надалі підтримував цей вид фізичної активності, смертність від усіх причин та серцево-судинних захворювань знизилася приблизно на 35% порівняно з учасниками.

Вчені зазначили, що у людей з діабетом, які довгі роки регулярно катаються на велосипеді, ризик смертності від усіх причин та серцево-судинних захворювань у середньому нічим не відрізнявся від показників серед здорового населення.

health.24tv.ua

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-1.2 ° C
-1.2 °
-1.2 °
87 %
4.8kmh
97 %
Пт
0 °
Сб
1 °
Вс
-4 °
Пн
-5 °
Вт
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here