Пятница, 3 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеНазвана найкраща кулінарна звичка при проблемах з серцем

Названа найкраща кулінарна звичка при проблемах з серцем

Серцево-судинні захворювання все ще є однією з головних причин смерті жителів США.

На розвиток цих хвороб впливають велика кількість факторів. Серед них – харчування. Image by Steve Buissinne from Pixabay Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря.

Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем. Неправильне харчування вважається одним з факторів ризику розвитку хвороб серця. Вчені нещодавно виявили, що однією з кращих звичок при готуванні, якщо ви хочете захиститися від цих захворювань, є використання оливкової олії.

Причому ця олія має стати заміною вершковому або іншим насиченим жирам. В одному дослідженні, опублікованому в Journal of the American College of Cardiology, фахівці прийшли до висновку, що при заміні майонезу, маргарину, вершкового масла, молочних жирів оливковою олією знижується ймовірність розвитку як серцево-судинних захворювань, так і ішемічної хвороби серця.

Брали участь у цьому дослідженні понад 60 тисяч жінок і 39 тисяч чоловіків. Але чому оливкова олія вважається більш корисною для серця?

По-перше, в ній менше насичених жирів (в одній столовій ложці – трохи менше 2 г, а в столовій ложці вершкового масла – приблизно 7 г), які можуть підвищити холестерин і привести до розвитку серцево-судинних захворювань. По-друге, оливкова олія відрізняється протизапальними і антиоксидантними властивостями

cikavosti.com

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
72 %
2.8kmh
100 %
Пт
-0 °
Сб
0 °
Вс
-4 °
Пн
-5 °
Вт
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here