Понедельник, 27 марта, 2023
ГлавнаяЗдоровьеНазвана нова загроза для здоров’я

Названа нова загроза для здоров’я

За словами експертів, людина споживає стільки пластику, що за один тиждень він “з’їдає” кредитну карту, а за все своє життя – автомобільну покришку, пише Türkiye. Видання наводить коментар фахівця з харчування Ділари Кочак, яка запевняє, що ця небезпека не тільки на нашому столі, але і в повітрі.

Дослідження, проведене нещодавно у Великобританії, в черговий раз виявило небезпеку пластику в нашому житті. Згідно з отриманими результатами, ми щодня вдихаємо близько семи тисяч частинок пластику, який потрапляє в повітря від нашого одягу, іграшок, меблів. Враховуючи також пластик, що потрапляє на наш стіл разом з їжею, продуктами моря і використовується для зберігання продуктів, які ми їмо і п’ємо, щотижня ми “з’їдаємо” приблизно одну кредитну карту.

У 100 разів небезпечніше, ніж передбачається

Згідно з визначенням Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США і Європейського хімічного агентства, пластикові фрагменти розміром менше п’яти міліметрів називаються мікропластиком, а менше однієї десятитисячної міліметра – нанопластиком. Небезпека пластику в 100 разів вище, ніж передбачається, це нова загроза для здоров’я, яку можна поставити в один ряд з азбестом і тютюном, звертає увагу фахівець з харчування Ділара Кочак (Dilara Koçak).

Последние новости

Погода

Николаев
облачно с прояснениями
5 ° C
5 °
5 °
82 %
2.3kmh
66 %
Пн
8 °
Вт
3 °
Ср
4 °
Чт
10 °
Пт
9 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here