Среда, 1 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеНазвано головну причину розвитку раку

Названо головну причину розвитку раку

Онколог Єлизавета Васильєва заявила, що основною причиною появи злоякісних новоутворень є неправильне харчування. Отже, в наших силах набагато знизити ризик найнебезпечніших хвороб.

35% випадків злоякісних новоутворень у світі викликається неправильним харчуванням, що підтверджують численні міжнародні дослідження. При цьому частку куріння припадає 25% випадків раку, тобто на 10% більше. Хоча у виставі звичайних людей цигарки набагато небезпечніші за аматорську ковбасу. Єлизавета Васильєва наголосила, що ціла низка продуктів і напоїв уже вважається канцерогенами, наприклад, алкоголь.

При зловживанні спиртними напоями розвиваються пухлини шлунково-кишкової системи та печінки. Величезну небезпеку становить червоне м’ясо, особливо у переробленому вигляді, яке росіяни використовують у величезних кількостях.

А це і салямі, і різного роду сардельки, і шинка, і всіма така улюблена ковбаса. Втім, тільки цього фактора може не вистачити для виникнення онкологічних захворювань, на їхній ризик також впливають інші причини, включаючи екологію, спадковість та інші шкідливі звички.

За оцінками американських учених, до 40% усіх пухлин у світі є запобіжними. Крім того, якби люди більш уважно ставилися до сигналів власного здоров’я, і ​​частіше перевіряли б його, то знаходили рак на ранніх стадіях, коли лікування максимально ефективно.

Нарешті, при правильному харчуванні імунітет і здоров’я міцніше, і навіть якщо рак є спадковим, людина має більше шансів його перемогти.

ukrhealth.net

Последние новости

Погода

Николаев
небольшой снег
0.9 ° C
0.9 °
0.9 °
95 %
8.2kmh
100 %
Ср
2 °
Чт
1 °
Пт
0 °
Сб
0 °
Вс
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here