Суббота, 2 декабря, 2023
ГлавнаяЗдоровьеНазвано популярний напій для профілактики раку

Названо популярний напій для профілактики раку

Вживання цього напою-хороша профілактика деяких видів раку, стверджують вчені. Більш того, їм вдалося встановити, що особливі речовини, які містяться в ньому, продовжують життя, зазначає автор у статті Daily Express. Ще одна перевага цього напою-доступність. Багато п’ють його кожен день, напевно він знайдеться і у вашому домі.

Наука про старіння досягла значних успіхів у збільшенні тривалості життя, але зараз увага зміщується в бік того, як зберегти хороше здоров’я до глибокої старості. Головне тут-залишатися здоровим розумово і фізично. Один з напрямків досліджень вказує на напій, який продовжує життя і захищає від хвороб.

У багатьох регіонах Азії люди доживають до похилого віку, що пояснюють правильним харчуванням, хоча вчені вважають, що цьому в рівній мірі сприяє користується там великою популярністю чай. З’являється все більше свідчень того, що певні види чаю надзвичайно важливі для підтримки здорового кров’яного тиску. Але вони допомагають не тільки в профілактиці серцево-судинних захворювань. Такі види чаю також захищають організм від різних типів онкологічних захворювань, на що вказують численні дослідження.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
100 %
3.5kmh
100 %
Сб
1 °
Вс
-2 °
Пн
-4 °
Вт
-1 °
Ср
-0 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here