Суббота, 28 января, 2023
ГлавнаяЗдоровьеНазвано тривожні симптоми хвороб серця

Названо тривожні симптоми хвороб серця

Одна з найголовніших причин високої смертності в Україні.

Ішемічна хвороба серця (ІХС) є основною причиною смерті у всьому світі. Хвороба серця викликається блокуванням або уповільненням кровопостачання через накопичення жирової тканини в артеріях, повідомляє   storinka.com.ua .

Багато інших залишаються непоміченими, оскільки часто ігнорують попереджувальні знаки. На які симптоми слід звернути увагу, які можуть свідчити про потенційну проблему з серцем?

Печіння чи біль у грудях чи животі,   що нагадує нетравлення шлунка, може вказувати на серцевий напад чи проблеми із серцем.

Симптоми розладу шлунка дуже схожі на симптоми серцевого нападу, тому не варто скидати ці почуття з рахунків.

Грудний біль

Це   класична ознака серцевого нападу,   але багато хто ігнорує його. Якщо ви відчуваєте біль у грудях, вам слід набрати номер швидкої допомоги, особливо якщо ви почуваєтеся дуже погано.

Люди, які перенесли серцевий напад, описали симптоми як тяжкість, стиснення або тиск у грудях. Якщо біль у грудях починається, коли ви напружуєте себе, але проходять, коли ви припиняєте, це все ще може бути приводом для занепокоєння. Це може   вказувати на стенокардію,   зазвичай це спричинено ішемічною хворобою серця.

Потлився

Це незвичайніший симптом, який може вказувати на хворобу серця. Якщо ви відчуваєте жар і липкість, що супроводжуються болями у грудях, вам слід викликати швидку допомогу. Це може бути   ознакою серцевого нападу, що насувається.

Біль у щелепі чи спині

При серцевому нападі біль може відчуватись в інших частинах тіла. Біль може відчуватися навіть у щелепі чи спині, якщо вона не проходить.

Деякі дослідження кажуть, що   жіночі симптоми частіше відрізняються від «класичного» болю в грудях.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-1.6 ° C
-1.6 °
-1.6 °
73 %
2.2kmh
100 %
Сб
-2 °
Вс
-1 °
Пн
2 °
Вт
1 °
Ср
1 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here