Среда, 1 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеНазвано засіб для профілактики раку кишечника

Названо засіб для профілактики раку кишечника

Хірург-онколог Інна Туліна назвала доступний для всіх і ефективний засіб для профілактики раку кишечника.

Рак кишечника – один із найпоширеніших видів онко-захворювань, третє місце серед усіх ракових патологій. Серед причин смертності від раку посідає друге місце.

«Група експертів з університетів Ньюкасла та Лідса опублікувала результати дослідження. Протягом двох років половина випробуваної групи приймала резистентний крохмаль у дозуванні, еквівалентному одному зеленому банану. Друга половина групи приймала плацебо», – каже експерт.

Результати дослідження вразили всіх. Крохмаль дав відчутний проспективний ефект. Це означає, що знизилася частота розвитку раку верхніх відділів ШКТ.

У людей зі спадковою схильністю до патології крохмаль не вплинув на розвиток раку товстої кишки, але знизив ризик появи інших пухлин.

Результати дослідження дуже цінні, тому що саме рак верхніх відділів шлунково-кишкового тракту вкрай складно піддається діагностиці. Тому його часто виявляють, коли врятувати людину майже неможливо.

Звідки взяти крохмаль? З продуктів, що містять резистентні крохмалі: зелене манго, банани, що недозріли, холодний варений рис і картопля, горох, соя, овес, кукурудза.

Як бачите, всі продукти дуже доступні та недорогі. З цього можна дійти невтішного висновку, що профілактика раку може бути дуже бюджетним заходом. Головне — приділяти цьому увагу.

Немає необхідності в дорогих бадах та таблетках. Все, що потрібне для збереження здоров’я, природа вже створила. Потрібно просто взяти та використати.

ukrhealth.net

Последние новости

Погода

Николаев
небольшой снег
0.9 ° C
0.9 °
0.9 °
95 %
8.2kmh
100 %
Ср
2 °
Чт
1 °
Пт
0 °
Сб
0 °
Вс
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here