Вторник, 21 марта, 2023
ГлавнаяЗдоровьеНе використовуйте зубну щітку більше трьох місяців – небезпечні наслідки

Не використовуйте зубну щітку більше трьох місяців – небезпечні наслідки

Газовані напої та солодкі продукти викликають утворення нальоту на зубах. Але є ще один фактор, який, як відомо, сприяє утворенню зубного нальоту, і про нього ви можете не замислюватись.

Зубний наліт – плівка бактерій, яка прилипає до зубів. Коли ви їсте нездорову їжу, бактерії починають виробляти кислоту. Саме ця кислота викликає карієс зубів, про що попереджають стоматологи. Однак чищення зубів допомагає видалити наліт та покращити гігієну порожнини рота.

Одна річ, яка може спричинити накопичення зубного нальоту, – це нерегулярна зміна зубної щітки.

У ході дослідження перевірялася ефективність зубних щіток, що показало, що після трьох місяців використання зубні щітки «нездатні ефективно видаляти наліт». Згодом щетинки на зубній щітці зношуються. Вони більше не можуть очищати області, для яких призначена тверда щетина.

Дослідники виявили, що це розширення щетинок зазвичай починається приблизно за 40 днів постійного використання зубної щітки. Коли це відбувається, наліт, очевидно, починає накопичуватися, що викликає захворювання ясен — стан, який пов’язаний із виникненням таких небезпечних станів, як серцеві інфекції та деменція.

Люди, які не змінювали свої зубні щітки через 40 днів, спостерігалося значне накопичення зубного нальоту.

Хоча заміна зубної щітки звучить як здоровий глузд, люди часто тримають свої зубні щітки на кілька місяців понад рекомендований термін зберігання.

“Ви повинні міняти мануальну зубну щітку кожні три-чотири місяці”.

ukrhealth.net

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
9.3 ° C
9.3 °
9.3 °
83 %
2.4kmh
100 %
Пн
9 °
Вт
9 °
Ср
12 °
Чт
14 °
Пт
17 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here