Пятница, 24 марта, 2023
ГлавнаяОбществоНемає інтернету вашого оператора – скористайтеся інтернетом від іншого

Немає інтернету вашого оператора – скористайтеся інтернетом від іншого

Мобільні оператори Vodafone Ukraine, Kyivstar та lifecell спільно з Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, Міністерство цифрової трансформації України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку запустили національний роумінг – можливість бути на звʼязку, якщо мережі вашого оператора не працюють через бойові дії або пошкодження телеком-інфраструктури.

Тепер абоненти можуть користуватися не лише голосовими дзвінками й SMS, а і мобільним 2G/3G інтернетом на швидкості до 512 кбіт/с, щоб обмінюватися повідомленнями в месенджерах або шукати інформацію в інтернеті.

Національний роумінг дозволяє при зникненні зв’язку одного оператора підключатися до мережі іншого. Наразі наявність мобільного інтернету не менш важлива за дзвінки, адже дозволяє бути на зв’язку з близькими онлайн та перевіряти актуальні новини.

Тарифікація послуг у національному роумінгу зберігається відповідно до тарифного плану оператора, послугами якого користується абонент.

 Нагадаємо, для абонентів lifecell національний роумінг працює автоматично. Якщо підключення до мережі іншого оператора не відбувається – необхідно здійснити ручні налаштування.
Абоненти Київстар та Vodafone можуть скористатись цією опцією здійснивши ручні налаштування на смартфоні:

 Відключити автовибір мережі (на Android: Налаштування – Мобільна мережа (чи Підключення) – Оператор; на iOS: Параметри – Стільникові дані – Вибір мережі).

 Знайти й вибрати доступну мережу: Vodafone UA, UA-KYIVSTAR чи lifecell

 Якщо зареєструватися не вдалось, треба спробувати ще раз або вибрати іншу мережу.

 Перевірити можливість використання мобільного інтернету – відправити повідомлення в месенджері.

Також абонентам важливо раз на день намагатися повернутись до мережі свого оператора

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
11.8 ° C
11.8 °
11.8 °
69 %
3.1kmh
100 %
Пт
17 °
Сб
14 °
Вс
12 °
Пн
10 °
Вт
-1 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here