Среда, 1 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеНесподіване відкриття: вчені показали, що віспа мавп може мати безсимптомний перебіг

Несподіване відкриття: вчені показали, що віспа мавп може мати безсимптомний перебіг

Нове дослідження французьких вчених винесло  на порядок денний  несподіване питання про те, що віспа мавп може мати безсимптомний перебіг.

Як повідомляється, дослідники зібрали аноректальні мазки з 200 чоловіків, які мали секс з чоловіками, які пройшли  стандартне тестування  на інфекції, що передаються статевим шляхом, і перевірили їх на віспу мавп.

Важливо відзначити, що у жодного з цих чоловіків не було  абсолютно жодних симптомів  мавпячої віспи – ані уражень, ані лихоманки, ані опухлих лімфатичних вузлів.

Коли прийшли результати аналізів, дослідники з подивом  виявили, що у 13 з цих 200 чоловіків без симптомів ПЛР дав позитивний результат на віспу мавп.

– Це не обов’язково означає, що ці 13 чоловіків були здатні поширювати віспу мавп, не підозрюючи про це, але це піднімає питання: чи можлива безсимптомна передача віспи мавп, – відзначають дослідники.

Відзначається, що якщо вірус мавпячої віспи дійсно здатний поширюватися  без будь-яких   симптомів,  вакцинації тільки тих, хто контактував з відомим випадком віспи мавп, недостатньо, щоб зупинити спалах.

На думку вчених, якщо вони зможуть, наприклад, показати, що життєздатні віруси зберігаються  якийсь час у   спермі,  це повністю змінить тип публічних порад, які медики повинні давати пацієнтам, що перебувають в групі ризику.

fakty.com.ua

Последние новости

Погода

Николаев
небольшой снег
0.9 ° C
0.9 °
0.9 °
95 %
8.2kmh
100 %
Ср
2 °
Чт
1 °
Пт
0 °
Сб
0 °
Вс
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here