Четверг, 22 февраля, 2024
ГлавнаяОбществоНімецька громадська організація планує відкрити в Миколаєві Інноваційний центр Mykolaiv Water Hub

Німецька громадська організація планує відкрити в Миколаєві Інноваційний центр Mykolaiv Water Hub

 

Миколаїв відвідала засновниця громадської організації Mykolaiv Water Hub Анна Монтавон. Про це повідомляється на сайті Миколаївської міськради.

В рамках візиту вона провела ряд робочих зустрічей з міським головою Олександром Сєнкевичем і головним архітектором міста Євгеном Поляковим.

Анна Монтавон повідомила, що німецька громадська організація планує відкрити в Миколаєві сучасний інноваційний центр під однойменною назвою Mykolaiv Water Hub. Він стане центром наукових досліджень, технічних розробок та впровадження новітніх технологій у галузях водопостачання, енергетики та сільгосппродукції.

Разом з хабом в Миколаєві відкриють сучасну лабораторію, якою зможуть користуватися миколаївські вузи і Херсонський національний технічний університет.

«Ми хочемо скористатися ситуацією з водою, яка склалася в Миколаєві, і перетворити місто в інноваційний центр вирішення питань водопостачання. Ми хочемо не просто передати місту німецькі технології, а створити всі умови, щоб на базі цього хаба виростали кадри, здатні потім працювати на цьому обладнанні самостійно, удосконалювати і розробляти наступні його версії», — розповіла Анна Монтавон.

Олександр Сєнкевич підтримав цю ідею.

«Я сподіваюся, що Mykolaiv Water Hub стане центром співпраці не тільки вчених і технологів з України та Німеччини, а й об’єднає фахівців з усього світу. Місто підтримує вашу ідею і надасть всю необхідну допомогу» – запевнив він.

На одну із зустрічей був запрошений директор Миколаївського будівельного коледжу Георгій Бондаренко. Анна Монтавон передала його навчальному закладу сейсмограф для використання в навчанні. Всього таких приладів в Україні чотири.

«Ці сейсмографи дуже технологічні і дозволяють осучаснити навчальний процес. Вдячний за таку допомогу. Зараз Миколаївщина увійшла в сейсмічну зону, чого раніше не було. Такі прилади будуть задіяні в єдиній мережі, яка буде реєструвати земні коливання», – сказав Георгій Бондаренко.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
6.9 ° C
6.9 °
6.9 °
64 %
4.2kmh
100 %
Чт
7 °
Пт
8 °
Сб
9 °
Вс
11 °
Пн
12 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here