Четверг, 9 февраля, 2023
ГлавнаяАктуальноОлександр Сєнкевич про співпрацю з іноземними партнерами в інтерв'ю виданню "НВ"

Олександр Сєнкевич про співпрацю з іноземними партнерами в інтерв’ю виданню «НВ»

«На всіх зустрічах з нашими іноземними партнерами я завжди кажу, що нас не цікавлять гроші, і це їм дуже імпонує. Я кажу, що ми пропонуємо брати на себе проєкти, оголошувати тендери за європейськими процедурами і контролювати якість виконання робіт», — розповів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич в інтерв’ю виданню «НВ».

Міський голова додав, що нині місто плідно працює з урядом Данії.

«І коли вони хотіли виділити кошти на купівлю обладнання, необхідного нам для запуску опалювального сезону — котли, труби і так далі, — ми домовились, що вони роблять це або самі, або, як вони вирішили, через свої недержавні громадські організації. І отак ми сьогодні працюємо за принципом, що Миколаївська міська рада не чіпає і не торкається грошей наших європейських помічників. І, я думаю, що така позиція поліпшує довіру до нас, демонструє, що з нами можна працювати і дозволяє уникати нам будь-яких ризиків в питанні корупції.

По-друге, я кажу, що після війни Україна не буде країною, яка стоїть з протягнутою рукою. Ми просимо ставати нашими партнерами — зайти сюди і створювати заводи, фабрики, які будуть займатись тим, що відбудовуватимуть країну і створюватимуть робочі місця, і заробляти кошти. Бо бізнес — це про гроші, і які не виділяються, а заробляються. Тому ми кажемо, що Україна — це великий ринок збуту, це великий ринок праці, і зараз вже говоримо про те, аби змінювати навчальні програми, аби готувати дітей та підлітків для цих майбутніх робіт».

Повний текст інтерв’ю за посиланням


Последние новости

Погода

Николаев
облачно с прояснениями
-6.5 ° C
-6.5 °
-6.5 °
86 %
2.1kmh
52 %
Чт
-3 °
Пт
-0 °
Сб
1 °
Вс
1 °
Пн
2 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here