Четверг, 8 июня, 2023
ГлавнаяАктуальноОренда комунального майна зросла у 17 разів!

Оренда комунального майна зросла у 17 разів!

Прес-служба Миколаївської обласної ради

Завдяки оренді комунальної власності надходження до обласного бюджету зросли більше ніж у 3 рази. Про це голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Питанням оренди комунального майна в умовах дії нового закону раніше просто ніхто не займався, а до бюджету надходили самі копійки.

Саме тому у червні було створено відділ контролю та оренди майна спільної власності.

З початку року по вересень середньомісячний дохід обласного бюджету від передачі в оренду майже 300 об’єктів комунального майна становив лише 300 тис.грн. За три місяця (вересень — листопад), в першу чергу, завдячуючи проведенню аукціонів, надходження за місяць зросли до 488 тис. грн, а за листопад надійшло до обласного бюджету 576,0 тис. грн.

Лише за пів року активної роботи відділу контролю та оренди оголошено 63 аукціони, укладено та продовжено 43 договори, середня місячна орендна плата після проведення аукціонів зросла у 3,2 рази

Найбільш результативними аукціонами стали аукціони з оренди аптек у медзакладах, ритуальних залів, місць під розташування кавових апаратів та офісних приміщень. Зростання орендної плати за оренду аптек становить 17,5 разів, ритуальних залів — у 4,5 рази, місць під розташування кавових апаратів — майже у 20 разів.

«Дякуючи нашим спеціалістам з перших аукціонів орендна плата за об’єкт зросла у 17 разів! Саме передача таких об’єктів є пріоритетним напрямком в подальшому розвитку орендних операцій з комунальним майном», — наголосила Ганна Замазєєва.

Окрім цього, на депозитний рахунок обласної ради надійшло 1 121,8 тис. грн в якості забезпечувального депозиту, як цивілізована гарантія виконання зобов’язань орендарями збереження комунального майна.
 

 

 

 

Последние новости

Погода

Николаев
облачно с прояснениями
12.3 ° C
12.3 °
12.3 °
90 %
1.6kmh
72 %
Чт
21 °
Пт
21 °
Сб
20 °
Вс
16 °
Пн
11 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here