Вторник, 23 июля, 2024
ГлавнаяЗдоровьеОсновні симптоми інсульту

Основні симптоми інсульту

Інсульт перестав бути “хворобою літніх”, він все частіше виникає у молодих людей.

Симптоми інсульту

“Омолодження” інсультів пов’язують з поганою дією нездорового харчування, шкідливих звичок, стресів. За якими симптомами можна зрозуміти, що у людини розвивається інсульт?

Про захворювання говорить ціла низка симптомів: людина може різко відчути слабкість, проблеми з мовленням і ковтанням, головний біль у потиличній та скроневій ділянках, а іноді трапляється і частковий параліч лівої чи правої частини тулуба.

При інсульті, якщо людина спробує посміхнутися, її посмішка виявиться несиметричною – з одним зрозумілим догори куточком рота. Також у потерпілого можна спостерігати загальну асиметрію обличчя разом із незмиканням очей. Якщо людину попросити щось сказати, її мова буде нероздільна, вона не зможе вимовляти слова.

Лікар повідомив, що симптомами, властивими інсульту, може бути ТІА, транзиторна ішемічна атака. У її разі неблагополучні відчуття тривають обмежений час (до 24 годин), після чого людина знову почувається нормально. Заспокоюватися не потрібно – після ТІА ризик розвитку “справжнього” інсульту, геморагічного чи ішемічного стає дуже високим. Для порятунку людини при інсульті принципове значення має те, наскільки швидко їй надають допомогу.

zdorovia.com.ua

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
24 ° C
24 °
24 °
61 %
3.8kmh
100 %
Вт
25 °
Ср
28 °
Чт
22 °
Пт
23 °
Сб
29 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь