Понедельник, 20 мая, 2024
ГлавнаяЗдоровьеОзнака діабету, яку не зразу помітно

Ознака діабету, яку не зразу помітно

У деяких людей з діабетичною ретинопатією може розвинутись діабетичний макулярний набряк. Макула — це частина сітківки, необхідна для читання, водіння.

Ознака діабету під час читання

На ранніх стадіях діабетична ретинопатія зазвичай не викликає будь-яких помітних симптомів, тому перевірка зору може виявити її до того, як ви це зробите. Оскільки діабетична ретинопатія є серйозним захворюванням, також важливо стежити за будь-якими змінами у вашому зорі та перевіряти їх у окуліста.

Постійні помутніння є ключовою запобіжною ознакою. Мушки — це плями у вашому зорі, які зазвичай виглядають як чорні або сірі цятки або павутиння, які переміщуються, коли ви рухаєтеся очима.

Більшість людей у ​​якийсь момент свого життя зіштовхуються з мушками перед очима, особливо у старшому віці, коли желеподібна речовина в наших очах стає рідшою.

Якщо ви помітили більше мушок в очах, ніж зазвичай, спалахи світла в очах або темряву з будь-якого боку вашого зору, ви повинні негайно перевірити це, тому що в деяких випадках це може бути ознакою діабетичної ретинопатії.не зразу

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
18.6 ° C
18.6 °
18.6 °
79 %
2.8kmh
100 %
Пн
18 °
Вт
22 °
Ср
21 °
Чт
22 °
Пт
24 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь