Пятница, 3 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеОзнаки проблем з кишечником і травленням у дітей

Ознаки проблем з кишечником і травленням у дітей

Дискомфорт у травній системі та кишечнику є досить великою категорією здоров’я, з багатьма тимчасовими або основними причинами, які можуть спричиняти проблеми з животиком вашої дитини. Але, зрештою, ви знаєте свою дитину краще за всіх. Отже, якщо ви бачите такі постійні симптоми, це може означати, що у вашої дитини серйозніші проблеми з травленням або кишечником.

Запор

Щоб отримати діагностику запору, ваша дитина має бути віком від 4 років і мати принаймні два або більше з наведених нижче симптомів і відчувати їх раз на тиждень протягом принаймні 2 місяців. Загальні симптоми включають:

запор або менше трьох випорожнень на тиждень,
нетримання калу не рідше одного разу на тиждень,
кал великого діаметру,
болісні або жорсткі випорожнення в анамнезі.

Синдром роздратованого кишечника

Синдром роздратованого кишечника (СРК) при незручному стані не загрожує життю для вашої дитини, а також не спричинить у неї додаткових проблем зі здоров’ям чи пошкодження травного тракту.

Симптоми СРК включають:

біль у животі,
запор,
слиз в калі,
здуття,
діарея.

Запальне захворювання кишечника

Запальне захворювання кишечника (ЗЗК) є іншим типом кишкового розладу, що може викликати запалення в травному тракті дитини. Поширені форми ЗЗК включають хворобу Крона та виразковий коліт.

Загальні симптоми включають:

втрата ваги,
кривавий пронос,
біль у животі,
поганий ріст,
анемія (організм не виробляє достатньо еритроцитів),
втома.

ЗЗК може спричинити додаткові ускладнення, такі як кишкова непрохідність, недостатнє харчування та фістули, а у більш важких випадках це може сприяти розвитку колоректального раку.

Хвороба Гіршпрунга

Хвороба Гіршпрунга – це захворювання, яке вражає товстий кишечник. Хоча він завжди присутній при народженні, іноді може пройти деякий час, перш ніж з’являться симптоми. Діти з хворобою Гіршпрунга можуть мати проблеми зі спорожненням кишечника. Симптоми можуть відрізнятися залежно від віку вашої дитини.

Симптоми у новонароджених :

труднощі з випорожненням протягом перших днів або двох після народження,
роздутий живіт, гази,
діарея,
блювота (може бути коричневого або зеленого кольору),

Симптоми у малюків і дітей старшого віку :

роздутий живіт і гази,
труднощі з набором ваги/затримка росту,
запор,
блювота.

Коли звернутися до лікаря з приводу проблем з кишечником вашої дитини

Хоча деякі офіційні діагнози, такі як запор, не будуть застосовані, доки не будуть дотримані певні терміни, це не означає, що ви не можете звернутися до педіатра або лікаря для немовлят і дітей до цього. Наприклад, якщо у вашої дитини симптоми запору та неможливість випорожнення зберігаються більше 2 тижнів, вам рекомендується звернутися до лікаря.

І особливо якщо симптоми вашої дитини починають погіршуватися — наприклад, підвищується температура, втрачається вага або маля відмовляється від їжі — не відкладайте запис вашої дитини на прийом до лікаря, щоб розпочати процес діагностики та скласти план лікування.

nashamama.com

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-1.2 ° C
-1.2 °
-1.2 °
87 %
4.8kmh
97 %
Пт
0 °
Сб
1 °
Вс
-4 °
Пн
-5 °
Вт
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here