Воскресенье, 3 декабря, 2023
ГлавнаяАктуальноПідтримати захисників: у Миколаєві підписали меморандум щодо розвитку ветеранського підприємництва

Підтримати захисників: у Миколаєві підписали меморандум щодо розвитку ветеранського підприємництва

Миколаївська міська  рада, центр підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів антитерористичної операції, а також ГО «Асоціація підприємців – ветеранів АТО» підписали меморандум про співпрацю. Метою меморандуму є розвиток ветеранського підприємництва. Підпис під зазначеним документом сьогодні, 22 лютого, поставили мер Олександр Сєнкевич, директор центру ВПО та ветеранів АТО Віктор Мойсеєв, голова ГО «Асоціація підприємців – ветеранів АТО» Сергій Позняк.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Олександр Сєнкевич зазначив: міська влада велику уваги приділяє наданню допомозі нашим захисникам. Так, 2017 року розпочав свою діяльність центр підтримки ВПО та ветеранів АТО, де надається цілий комплекс послуг: від психологічних до бізнесових.  Миколаїв став одним з перших міст, де було створено подібний заклад

А віцемер Юрій Степанець додав, що минулого року в Миколаєві започатковано програму, в рамках якої учасники АТО/ООС отримують допомогу у розмірі 50 тис.грн. для відкриття власної справи. Наразі до неї планують внести зміни, аби наші захисники отримували допомогу на розширення започаткованої справи.

«Наша задача – не зупинятися на досягнутому, а розвивати здобутки, створювати нові тренди», — сказав Олександр Сєнкевич .

Вирішенню цього завдання як раз і має сприяти підписаний сьогодні меморандум.

«Ми приїхали до Миколаєва, адже знаємо, що тут діють чудові програми для розвитку та створення ветеранського бізнесу. І ми хочемо започаткувати співробітництво вже створених бізнесі й місцевих влад. Це дуже хороший крок для формування бізнес-еліти з ветеранів-підприємців», — коментує Сергій Позняк .

 Також він додав, що його організація є єдиною з ветеранських бізнес-спільнот, що має меморандум з торгово-промисловою палатою. Це дає безкоштовний доступ для членів асоціації ветеранів-підприємців до всіх опцій торгово-промислової палати.

«Зокрема, це полегшений вихід на міжнародні ринки. Крім того, завдяки співпраці з інвенстиційно-фінансовими структурами у минулому році ми профінансували ветеранські бізнеси на понад 17 мільйонів гривень. Як правило, це пільгове фінансування на розвиток існуючого бізнесу», — додав Сергій Позняк .

 

 


Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-2.7 ° C
-2.7 °
-2.7 °
92 %
5.8kmh
100 %
Вс
-3 °
Пн
-3 °
Вт
-1 °
Ср
-0 °
Чт
-0 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here