Среда, 21 февраля, 2024
ГлавнаяАктуальноПісля кількарічної перерви відновило роботу відділення фрістайлу

Після кількарічної перерви відновило роботу відділення фрістайлу

У Миколаївській обласній комунальній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі відновило роботу відділення фрістайлу. Це єдине відділення фрістайлу, не тільки в Миколаївській області, а й на всьому півдні і сході України.

Близько двох років громадськість, разом з Олімпійським чемпіоном А.Абраменко, старшим тренером збірної України М.Нескоромним вела боротьбу за відродження фрістайлу. За цей час були неодноразові, безрезультатні звернення в різні органи влади.

І ось після колективного звернення до Президента України і втручання в ситуацію міністра спорту В.Гутцайта, з 1 вересня 2021 року відділення було відкрито. До занять з новачками приступили досвідчені тренери А.Тарасов і Ю.Шелест.

За першу половину вересня близько тридцяти хлопчиків і дівчаток зараховані до новоствореного відділення.

На перших порах майбутні чемпіони освоюють гімнастику і батут. Величезну допомогу в роботі відділення надає старший тренер збірної команди України з фрістайлу, М. Нескоромний.Варто зазначити, що відділення фрістайлу, одне з небагатьох, що залишилися, де діти займаються абсолютно безкоштовно. Набір дітей в відділення триває.
Детальну інформацію можна отримати у тренерів

Тарасов Андрій Олексійович (095) 338 96 08
Шелест Юрій Володимирович (067) 759 21 15

Після того як набір буде закінчений, майстер клас з новачками проведе заслужений майстер спорту, Олімпійський чемпіон Олександр Абраменко.

М.Гаранін

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
5.4 ° C
5.4 °
5.4 °
91 %
5.7kmh
100 %
Ср
8 °
Чт
8 °
Пт
8 °
Сб
10 °
Вс
8 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here