Понедельник, 26 февраля, 2024
ГлавнаяОбществоПочалася підготовка до будівництва обходу Миколаєва

Почалася підготовка до будівництва обходу Миколаєва

Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України працює над проєктом будівництва автодороги в обхід Миколаєва. Про це повідомляється на сторінці відомства у «Фейсбуці».

Проєкт розроблений спільно з Японським агентством міжнародного співробітництва JICA. У разі, якщо ці плани будуть реалізовані, час об’їзду Миколаєва становитиме всього 8 хв, тоді як зараз дорога через місто займає 1 годину.

Нагадаємо, розмови про будівництво такого альтернативного шляху ведуться з 1989 року. Затягувати вирішення цього питання більше неможливо, оскільки обидва миколаївські мости вже знаходяться в аварійному стані.

«Нещодавно було прийнято рішення про передачу Південнобузького (Варварівського) та Інгульського мостів у державну власність. Саме через ці мости проходить весь транзитний транспорт, що рухається по південних регіонах України, в тому числі вантажний. Щодня сотні тисяч тонн вантажів перевозяться через мости, побудовані понад півстоліття тому. Через таке навантаження вони потребують негайного ремонту», — сказано в повідомленні.

Найближчим часом буде проведено детальне обстеження та встановлено фактичний стан, залишковий ресурс, можливі навантаження та необхідні заходи щодо їх ремонту або реконструкції.

«Паралельно зі збереженням мостів приступаємо до будівництва розв’язки на трасі М-14 км 121 + 360 протяжністю 3,5 км, яка є першим етапом будівництва обходу Миколаєва. Тут буде побудовано 3 нових шляхопроводи. Далі працюємо над проєктами реконструкції автодороги М-14 на ділянці км 110 + 000 – км 126 + 000 (у грудні повинні отримати експертизу), будівництвом мостового переходу через Південний Буг (завершуємо проектування) і будівництвом розв’язки на трасі М-14 км 142 + 800», — розповіли фахівці агентства.

Тендер на будівництво розв’язки буде оголошений найближчим часом.

З презентацією проєкту можна ознайомитися за посиланням (https://drive.google.com/file/d/14LLvNOOGjQhzYfMx8-jrX8zmhESle_bO/view?fbclid=IwAR3pVILD6M6fMX4HCWD5h6MRea-u1522F5SrOa1RgP7BCopv_6C-k8Pdc7Y).

Последние новости

Погода

Николаев
переменная облачность
6.2 ° C
6.2 °
6.2 °
95 %
3.7kmh
40 %
Пн
11 °
Вт
13 °
Ср
13 °
Чт
13 °
Пт
9 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here