Среда, 21 февраля, 2024
ГлавнаяАктуальноПочесний посол UNFPA в Україні Марія Єфросиніна завітала до Миколаєва

Почесний посол UNFPA в Україні Марія Єфросиніна завітала до Миколаєва

Відома українська телеведуча та Почесний Посол Фонду ООН з питань народонаселення в Україні Марія Єфросиніна відвідала Миколаїв.

У рамках візиту вона провела зустріч з засновниками соціального простору «GGSpace», ознайомилася з роботою денного центру соціально-психологічної підтримки постраждалих від домашнього та/або гендерно зумовленого насильства, а також поспілкувалася з представниками молодіжних громадських організацій і активною молоддю.

В денному центрі Маша Єфросиніна оглянула кабінет індивідуальних консультацій та кабінет з організації груп взаємодопомоги постраждалим, поспілкувалася з працівниками закладу.

Про результати роботи команди спеціалістів міської ради їй розповіли директорка центру соціальних служб Віра Гончарук та заступник міського голови Анатолій Петров, консультантка UNFPA Людмила Акімова.

Миколаїв вже декілька років успішно співпрацює з міжнародними організаціями, є позитивні результати. 

Так,  у вересні-жовтні у місті відкриють другий в Україні Барнахус – Центр для дітей, які постраждали від насильства або стали його свідками. У ньому жертви насилля зможуть перебувати цілодобово, до трьох місяців разом з дітьми, та отримувати необхідну допомогу спеціалістів. 

Окрім створення для жертв насилля безпечних осередків для перебування та психологічної підтримки, команда спеціалістів ЦСССДМ працює над удосконаленням системи взаємодії між різними службами, які займаються проблемами неповнолітніх, постраждалих від насильства.

У центрі також проводять корекційні програми з кривдниками. Наше місто посідає другу сходинку в Україні з реалізації соціальних програм для осіб, які вчинили домашнє насильство. 

У Миколаєві також працює центр підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО. Наразі це єдина в країні комунальна установа, де ветерани АТО, члени їх родин та вимушені переселенці можуть отримати весь комплекс послуг.

— Робота тільки починається, і викликів попереду ще багато. — зазначає Віра Гончарук. Втім, ми сповнені оптимізму і рішучості, перші кроки вже зроблено! 

Почесний Посол ООН подякувала колективу закладу за їх працю, відзначивши позитивні досягнення нашого міста у боротьбі з насильством.

— Вкотре переконуюсь, що діяльність будь-якої структури — це насамперед люди, які в ній працюють. Я була у багатьох містах, мені є, з чим порівнювати. Приємно бачити щирі посмішки та сповнені  оптимізму очі  працівників, які живуть цією справою. Вони не обговорюють в теорії, як зробити ідеально, вони щодня наполегливо працюють, виконують свою роботу якісно та професійно. Це заслуговує поваги. — зазначила Марія Єфросиніна.

 

 

 


Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
4.6 ° C
4.6 °
4.6 °
87 %
4.8kmh
100 %
Ср
8 °
Чт
9 °
Пт
8 °
Сб
11 °
Вс
11 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here