Среда, 21 февраля, 2024
ГлавнаяАктуальноПокровська сільрада передала у приватну власність земельні ділянки на Кінбурнській косі

Покровська сільрада передала у приватну власність земельні ділянки на Кінбурнській косі

Покровська сільська рада віддала під забудову житловими будинками земельну ділянку, розташовану на території регіонального ландшафтного парку «Кінбурнська коса».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

«До Очаківського міськрайонного суду протягом серпня-жовтня 2021 року надійшло 8 позовів про визнання незаконними та скасування рішень Покровської сільської ради та повернення у власність держави земельних ділянок державного лісового фонду загальною площею понад 1,3 га, розташованих у межах об’єкта природно-заповідного фонду — регіонального ландшафтного парку «Кінбурнська коса», — сказано в повідомленні.

Зазначається, що Покровська сільська рада передала у приватну власність громадянам земельні ділянки на Кінбурнській косі для будівництва житлових будинків. Тим самим сільрада порушила вимоги законодавства.

«Лісові квартали, в яких розташовані спірні ділянки, за категорією належать до лісів природоохоронного, наукового та історико-культурного призначення, створених державою для задоволення рекреаційних потреб суспільства, а не окремих громадян», — пише прес-служба.

Землі лісового та природно-заповідного фонду відповідно до вимог законодавства повинні перебувати виключно у державній чи комунальній власності, їх надання у приватну власність заборонено. Розгляд позовів продовжується.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
4.6 ° C
4.6 °
4.6 °
87 %
4.8kmh
100 %
Ср
8 °
Чт
9 °
Пт
8 °
Сб
11 °
Вс
11 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here