0.7 C
Николаев
Воскресенье, 27 ноября, 2022
ГлавнаяЗдоровьеПричини підвищення рівня сечової кислоти

Причини підвищення рівня сечової кислоти

До неприємних насліддків зі здоров’ям можуть призводити проблеми з виведення сечової кислоти.

Підвищення рівня сечової кислоти

Сечова кислота є побічним продуктом переробки деяких речовин. Здоровий організм зазвичай підтримує її баланс самостійно, виділяючи надлишок сечової кислоти через нирки, кишківник, піт і слину. Якщо він цього не зробить, наслідки можуть бути дуже важкими.

Надлишки сечової кислоти призводять до утворення кристалів та їхніх відкладень у суглобах, що сприяє запаленню та порушенню обміну речовин. Типові наслідки цього – подагра та суглобові болі.

У свою чергу, Німецьке товариство кардіологів давно припускає, що надмірна сечова кислота збільшує ризик інсульту. Крім цього, вона вважається фактором ризику розвитку діабету, ниркової недостатності та затвердіння артерій.

Чому в організмі зростає концентрація сечової кислоти? Часто на це впливають харчові звички та загалом спосіб життя. Зокрема, виведення сечової кислоти з організму уповільнюють пурини – білкові сполуки, які містяться в особливо великих кількостях у певних продуктах харчування.

Також до факторів, що порушують розщеплення сечової кислоти, належать ожиріння, зловживання алкоголем, стреси.

Чоловіки – у зоні ризику. Вчені з Університету Лімерика виявили, що високий рівень сечової кислоти в крові може скоротити тривалість життя на кілька років. Особливо вразливі чоловіки.

Якщо концентрація сечової кислоти в крові чоловіків перевищує 535 мкмоль/л, очікується скорочення тривалості життя до 11,7 років.

Занадто низький рівень сечової кислоти також вважається небезпечним, але це порушення відбувається дуже рідко і зазвичай буває пов’язане з порушенням обміну речовин.

zdorovia.com.ua

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
0.7 ° C
0.7 °
0.7 °
81 %
3.3kmh
89 %
Вс
1 °
Пн
2 °
Вт
3 °
Ср
4 °
Чт
2 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here