Понедельник, 20 мая, 2024
ГлавнаяАктуальноПро формування складу Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб у місті...

Про формування складу Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб у місті Миколаєві!

   Управління у справах ветеранів війни, внутрішньо переміщених осіб Миколаївської міської ради запрошує до участі представників громадських організацій внутрішньо переміщених осіб та їх об’єднань, громадських ініціатив, засобів масової інормації, інших інститутів громадянського суспільства, діяльність яких спрямована на забезпечення та захисту прав ВПО з метою інтеграції в територільну громаду міста Миколаєва.
   Координаційна рада створюється для вивчення проблемних питань, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб на території міста Миколаєва. Персональний склад координаційної ради формується за пропозиціями відповідних територіальних органів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань.
   Пропозиції щодо кандидатур приймаються до 1 лютого 2022 року в електронному вигляді на адресу h.honcharova@mkrada.gov.ua із темою: «Координаційна рада з питань внутрішньо переміщених осіб» та у письмовому – на адресу 54001, м. Миколаїв, вул.Адміральська, 20, к. 416.
   У заявці необхідно вказати ПІБ, посаду, контактний телефон та адресу електронної пошти. Слід також додати рішення керівника інституту громадянського суспільства, установи (якщо інше не передбачено їх установчими документами) про делегування представника для участі в Координаційній раді, посвідчене печаткою (у разі наявності), коротку біографічну довідку делегованого представника, коротку інформацію про результати діяльності відповідного інституту громадянського суспільства чи установи у сфері внутрішньо переміщених осіб.


Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
89 %
1.6kmh
100 %
Пн
21 °
Вт
23 °
Ср
20 °
Чт
22 °
Пт
22 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь