Воскресенье, 14 июля, 2024
ГлавнаяОбществоПро складну ситуацію пов'язану із коронавірусною хворобою

Про складну ситуацію пов’язану із коронавірусною хворобою

Т. В. Демченко, депутат Миколаївської обласної ради.

Голові Миколаївської обласної
державної адміністрації Кіму В.О.
Голові Миколаївської обласної ради Замазєєвій Г. В.
Депутатам місцевих рад Миколаївщини

Загальновідомо, що в області склалася важка ситуація із розповсюдженням коронавірусної хвороби.
Люди масово хворіють. Обласні, міські, опорні лікарні переповнені хворими на коронавірус. Багато хворих людей не можуть потрапити в лікарні через брак ліжко-місць, їх підготовлено замало.
До того ж, далеко не всі медичні заклади, які підготовлені для лікування коронавірусу, можуть приймати хворих. Причин багато, але всі вони матеріального плану через брак коштів.
Проте в цьому році на боротьбу із коронавірусною хворобою із обласного бюджету кошти не виділялись. І це при тому, що головний лікар обласної інфекційної лікарні Федорова С.Ф. неодноразово зверталася до керівництва області із пропозицією виділити кошти та детально висвітлювала наявні проблеми в боротьбі з цим захворюванням.
В багатьох лікарнях області наші медики працюють з коронавірусними хворими за чисто символічну заробітну плату. Молодший персонал отримує близько 5 тис. грн, лікарі —  8-10 тис. грн. При такій зарплаті — ми не утримаємо медиків в наших лікарнях, тим більше там де лікують коронавірус.
До всього вищесказаного — в лікарнях холодно і коли буде тепло невідомо.
Вважаю, що необхідно залучити всі наявні резерви місцевих бюджетів і направити їх на медицину. Резервів доволі багато — зменшення непомірно великого апарату обласної ради (який нещодавно збільшили фактично в 2 рази), зменшення рівня заробітних плат чиновників, видатків на висвітлення діяльності ОДА і ОР та багато іншого.

Прошу Вас

—    терміново провести сесію Миколаївської обласної ради на якій здійснити перерозподіл коштів обласного бюджету та виділити кошти на боротьбу із корнавірусною хворобою;
—    здійснити фінансування із бюджетів сіл, селищ, міст Миколаївщини на проблеми пов’язані із лікуванням коронавірусних хворих в лікарняних закладах області.
Про вирішення питання прошу повідомити у встановлений Законом термін.

Т. В. Демченко,
депутат Миколаївської обласної ради.

Последние новости

Погода

Николаев
ясно
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
55 %
3.4kmh
0 %
Вс
35 °
Пн
30 °
Вт
35 °
Ср
31 °
Чт
30 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь