Воскресенье, 2 апреля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеПроблеми із серцем: 5 ознак, на які слід звернути увагу

Проблеми із серцем: 5 ознак, на які слід звернути увагу

Проблеми з серцем і захворювання, що викликаються ними, є однією з ключових причин смерті людей у ​​багатьох країнах. Одне з пояснень цього феномену полягає в тому, що багато людей занадто довго чекають на обстеження і несвоєчасно потрапляють до лікаря.

Якщо говорити про ризик серцево-судинних захворювань, медики зазначають, що важливо стежити за самопочуттям, прислухатися до свого тіла.

На які ознаки слід звертати увагу, щоб вчасно виявити проблеми з серцем та звернутися за обстеженням до медиків?

Раптовий дискомфорт.  Кардіолог Ганна Панова розповіла, що у німецьких фахівців існує так зване правило носа, руки і пупка, що допомагає визначити серцевий напад, що насувається у жінок. Згідно з цим правилом, будь-який раптовий дискомфорт або болючість, що виникають у тілі між кінчиком носа, рукою і пупком, що тривають понад 15 хвилин, викликає підозру на інфаркт. У разі такого дискомфорту постраждалі повинні викликати швидку допомогу – особливо якщо раптове погіршення самопочуття виникло у них у спокійному стані, під час відпочинку.

Слабке рукостискання.  Дослідження, в якому було проаналізовано дані 140 000 пацієнтів віком від 35 до 70 років з 17 країн, за якими спостерігали протягом чотирьох років, показало: твердість рукостискання може свідчити про стан серця. Якщо воно слабшає, це говорить про підвищення ризику серцевого нападу, а також ризику інсульту.

Задишка.  Практикуючі кардіологи констатують: за кілька тижнів до серцевого нападу може виникати відчуття здавлювання у грудях. При цьому стає проблематично дихати, робити повноцінні вдихи. З’являється відчуття, що у легенях не вистачає повітря.

Нудота та блювання.  Те, що проявляється як шлунковий грип, може бути ознакою серцевого нападу. З появою відчуття здавлювання у поєднані із блювотою і болем у верхній частині живота необхідно обов’язково звернутися до лікаря.

Сімейна історія.  Слід пам’ятати, що серцево-судинні захворювання є спадковими. Якщо хтось із прямих родичів (батьків, братів та сестер) вже переніс інфаркт, вам необхідно проходити регулярні огляди. wworld.com.ua

Последние новости

Погода

Николаев
облачно с прояснениями
6 ° C
6 °
6 °
92 %
2.7kmh
78 %
Вс
11 °
Пн
4 °
Вт
2 °
Ср
2 °
Чт
-0 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here