Среда, 8 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеПсихолог розповів про три способи боротьби зі стресом

Психолог розповів про три способи боротьби зі стресом

Зі стресом можна спробувати впоратися, поставивши собі три звичайні питання, виписавши їх на папір, вивантаживши всі свої страхи і подивившись їм в обличчя.

Перше питання: “Що найстрашніше може зі мною трапитися за цих обставин?” За словами фахівця, “ми боїмося монстра під ліжком”. Однак замість того, щоб жити в страху, він пропонує виписати та підсвітити ці страхи.

Наступне питання: “Як я можу з цим змиритися?” Психолог рекомендує подумки звикнути до того, що відбувається. Він зазначив, що це може бути важко, цього може не хочеться, проте все одно потрібно зробити. За його словами, щойно відбудеться смирення, з’явиться відчуття неймовірної свободи, а страх перестане впливати на поведінку.

“Третє питання: “Що я можу зробити, щоб цього уникнути?” Коли людина думатиме над цим питанням, вона отримає колосальний викид сили та енергії. Є багато історій, коли люди виліковувалися від смертельних хвороб, змирившись з ними. Коли перестає витрачатися енергія на опір, вона допомагає знайти вихід із скрутної ситуації”, –  підкреслив Шахов.

При цьому можна поставити додаткове запитання: “Що я збираюся робити зараз?” За словами психолога, він допоможе визначити список дій, при виконанні яких відсуватиметься страх і підкріплюватиметься усвідомлення, що все буде добре.

storinka.com.ua

Последние новости

Погода

Николаев
переменная облачность
-8.4 ° C
-8.4 °
-8.4 °
93 %
2.8kmh
50 %
Ср
-4 °
Чт
-3 °
Пт
-0 °
Сб
1 °
Вс
1 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here