-0.8 C
Николаев
Понедельник, 5 декабря, 2022
ГлавнаяАктуальноРеалізація громадських проєктів: величні події у маленькому Палаці

Реалізація громадських проєктів: величні події у маленькому Палаці

Миколаївський міський палац культури та урочистих подій неодноразово реалізовував проєкти-переможці Громадського бюджету. Багато з них стали улюбленими серед жителів міста: «Фестиваль для людей поважного віку «Рух продовжує молодість» (2018-2020), «Пісні старого Яхт-клубу» (2020). Окремо варто відзначити проєкт «Придбання мобільного сходового підйомника для людей з проблемами опорно-рухового апарату «Без бар’єрів» (2019). 2021-й відзначився появою Української літературної лабораторії для дітей і підлітків «Поетичний WI-FI», яка також почала працювати у Палаці завдяки Громадському бюджету.

Серед пріоритетних завдань даного проєкту:

  • виявлення та залучення обдарованих дітей і підлітків до літературної творчості (проза, поезія);
  • формування та розвиток у них відповідних смаків і навичок на кращих зразках вітчизняної та зарубіжної літератури у тісному взаємозв’язку з іншими видами мистецтва: образотворчим, театральним, музичним, кіно тощо;
  • організація інтелектуального дозвілля.

Для цього на базі одного з приміщень Палацу урочистих подій (вул. Шевченка, 58) створено загальнодоступний, неформальний творчий майданчик, обладнаний сучасними технічними засобами (телевізор, ноутбук, звукове обладнання).

Літературна лабораторія, учасниками якої є підлітки віком від 8 до 18 років, працює паралельно з щойно відкритим клубом за інтересами «Культурний Миколаїв». Куратором заходів стала відома миколаївська поетеса та керівниця клубу Ольга Сквірська. Зустрічі учасників клубу відбуваються тричі на тиждень, а творча молодь в лабораторії спілкується поки що раз на місяць. «Лабораторні заняття» відбуваються у різних формах. Це виступи й лекції, обговорення, диспути, дискусії, майстер-класи, зустрічі із письменниками та науковцями тощо. Учасники також переглядають кращі екранізовані твори літератури та мистецтва, наукові й культурні програми. Для початківців організовуються й проводяться конкурси, а всім вихованцям пропонується участь у профільних творчих форумах міста, області, регіону, країни тощо.   

Побажаємо успішної реалізації задумів усім організаторам проєкту! Нехай він стане яскравою окрасою творчого життя Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій!

інформація управління з питань культури


Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-0.8 ° C
-0.8 °
-0.8 °
89 %
6.5kmh
100 %
Пн
1 °
Вт
2 °
Ср
2 °
Чт
3 °
Пт
2 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here