Четверг, 9 февраля, 2023
ГлавнаяАктуальноРозвиток берегової інфраструктури та маломірного судноплавства: пропозиції для нового Генплану Миколаєва

Розвиток берегової інфраструктури та маломірного судноплавства: пропозиції для нового Генплану Миколаєва

12 січня в Миколаєві відбулася онлайн-зустріч представників міської ради та громадськості щодо розробки перспективного Генерального плану міста.

До обговорення долучилися перший заступник міського голови Віталій Луков , директор департаменту архітектури та містобудування Андрій Цимбал , заступник директора департаменту Євген Поляков , партнери з міжнародної організації UNECE та місцевого самоврядування Естонії. А також представники експертно-громадської ради виконавчого комітету міської ради, громадської ради з питань розвитку туризму при департаменті економічного розвитку міськради, річкові перевізники, яхтсмени, будівельники та власники маломірних суден, — всі, хто розробляв Концепцію розвитку річок та маломірного судноплавства у місті Миколаєві на 2019-2030 роки.

Нагадаємо, попри активні воєнні дії в Україні, у Миколаєві за підтримки UNECE проводиться робота щодо створення проєкту Генерального плану із залученням глобальної міжнародної архітектурної компанії Оne Works. Наразі закінчується перший етап роботи у рамках проєкту UN4Mykolaiv, про який більш детально можна ознайомитись за посиланням https://unece.org/housing/un4kharkiv-mykolaiv

Під час зустрічі виступили представники спільноти, яка об’єдналась навколо такого важливого питання, як створення безперешкодних умов доступу і використання річок для всіх мешканців Миколаєва. Вони надали змістовні пропозиції, що будуть проаналізовані та враховані при розробці Генплану — документа довгострокового планування використання території міста.

Зі слів керівника Центру підтримки бізнесу та голови експертно-громадської ради Артема Ващиленка , після перемоги Миколаєву треба буде конкурувати з іншими містами України за повернення жителів та бізнесу, і козир у нашого міста, безперечно, є – це ріки. «Ми, як міська громада, маємо бути більш конкурентними. І у нас є унікальність – ми півострів, оточений водою, а основна наша магістраль – це ріка. Ця конкурентна перевага має працювати після перемоги на місто Миколаїв. Ми маємо працювати на майбутню розбудову міста», — зазначив він.

Болючі питання, про які розмовляли, зрозумілі всім. Попередні результати опитування показали що доступ до набережних, річок не вдовольняє потреби містян, і це питання глибше, ніж облаштування пішого виходу до води.

Естонські партнери під час спілкування поділилися досвідом функціонування сучасного яхт-клубу на прикладі естонського міста Нарва.

Подібні комунікаційні зустрічі триватимуть і надалі. Їх мета — інформування фахівців у сфері маломірного судноплавства, а також їх особистої фахової участі у різних етапах роботи над проєктом UN4Mykolaiv.

Фото з фб-сторінки Центру підтримки бізнесу

 

 


Последние новости

Погода

Николаев
облачно с прояснениями
-3.2 ° C
-3.2 °
-3.2 °
82 %
2.8kmh
76 %
Чт
-4 °
Пт
-0 °
Сб
1 °
Вс
1 °
Пн
2 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here