Пятница, 22 сентября, 2023
ГлавнаяОбществоШколи Миколаєва запрошують на навчання

Школи Миколаєва запрошують на навчання

Заклади загальної середньої освіти міста Миколаєва з задоволенням приймуть у шкільну родину учнів до будь-якого класу, незважаючи на місце реєстрації, проживання, рівня навчальних досягнень, тощо, але за головної умови – бажання вчитися та здобувати знання. Інформує управління освіти міськради.
Сподіваємося, що запрошення на навчання в одному із закладів м. Миколаєва буде актуальним насамперед для дітей із територій, що постраждали внаслідок воєнних дій.
Що пропонують заклади загальної середньої освіти м. Миколаєва:
Навчання у класах з дистанційною формою навчання.
На постійній основі такі класи функціонують у трьох закладах:
5-9 класи – у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №57 імені Тараса Григоровича Шевченка (вул. Лазурна, 46);
10-11 класи – у Миколаївському класичному ліцеї (провулок Парусний, 3), профільні предмети: українська мова, література, історія, правознавство;
10-11 класи – у Миколаївському морському ліцеї імені М.Александрова (вул. Даля, 11-А), профільні предмети: математика, фізика.
Кількість місць у класах з дистанційною формою навчання необмежена. За необхідності будуть відкриті додаткові класи.
Навчання у класах з очною формою із використанням технологій дистанційного навчання
З огляду на необхідність безпечної організації освітнього процесу заклади загальної середньої освіти розпочнуть новий навчальний рік 1 вересня 2022 року з використанням технологій дистанційного навчання, тобто дистанційно. Як тільки ситуація стабілізується, буде відновлено освітній процес очно, тобто у будівлі закладу освіти.
Зарахування можливе у будь-якому закладі загальної середньої освіти м. Миколаєва, у тому числі й тих, у яких функціонують класи з дистанційною формою навчання.
Пропонуємо алгоритм дій: яким чином стати учнем одного з ЗЗСО
Перейти за посиланням на сайт управління освіти Миколаївської міської ради та ознайомитися з переліком закладів освіти міста Миколаєва http://osvita.mkrada.gov.ua/chekaiemo-do-shkoly/
Обрати заклад освіти (на гугл карті або у переліку).
Заповнити форму «Запрошуємо на навчання»
Чекати дзвінка від представника закладу освіти протягом 3-х днів.
Последние новости

Погода

Николаев
облачно с прояснениями
15.7 ° C
15.7 °
15.7 °
69 %
3kmh
57 %
Пт
25 °
Сб
27 °
Вс
16 °
Пн
21 °
Вт
25 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here