Суббота, 28 января, 2023
ГлавнаяЗдоровьеЩо може призвести до ішемічної хвороби серця

Що може призвести до ішемічної хвороби серця

Високий рівень шуму на роботі та нічні зміни можуть бути пов’язані з підвищеним ризиком виникнення ішемічної хвороби серця (ІХС). Такого висновку дійшли новозеландські вчені, вивчаючи можливий зв’язок впливу сильного шуму, тривалого робочого дня, змінної та сидячої роботи, у тому числі ночами, з виникненням ІХС – провідною причиною смерті в західних країнах. Результати дослідження опубліковані у журналі Heart.

Дослідження проводилося на працюючих новозеландцях віком 20-64 років. Їх спостерігали з 2013 до 2018 року. Рід занять та тривалість робочого дня були отримані з перепису, а вплив сидячої роботи, гучного шуму та роботи в нічну зміну оцінювалися з використанням спеціальних матриць впливу роботи на організм людини. Показники були розраховані для чоловіків та жінок з поправкою на вік, соціально-економічний статус, куріння та етнічну приналежність.

Вчені не виявили чітких зв’язків між тривалістю робочого дня, сидячою роботою та ризиком виникнення ІХС. Але була виявлена ​​небезпека виникнення ІХС внаслідок впливу високого рівня шуму на роботі та нічних змін.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
1 ° C
1 °
1 °
62 %
2.7kmh
93 %
Сб
1 °
Вс
0 °
Пн
2 °
Вт
1 °
Ср
1 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here