Понедельник, 24 июня, 2024
ГлавнаяЗдоровьеСигнал деменції: швидкість ходьби вказує на зниження когнітивних функцій

Сигнал деменції: швидкість ходьби вказує на зниження когнітивних функцій

Дослідники знаходять все більше доказів того, що швидкість ходьби людини відображає його схильність до вікового погіршення когнітивних функцій і розвитку деменції.

Як швидко ви ходите? Уповільнення звичного темпу ходьби може бути ранньою ознакою, що вказує на зниження когнітивних функцій», – повідомляє журнал JAMA Network Open.

Вчені, які виступили в ньому, констатують, що не тільки проблеми, що виникають і погіршуються з пам’яттю, можуть бути сигналом можливої ​​близької деменції. Те, як людина ходить, теж може містити підказки про стан її неврологічного здоров’я.

Автори нового великого дослідження інформують, що дорослі люди, які починають ходити повільніше, становлять групу підвищеного ризику деменції. Зокрема, на схильність до вікового недоумства вказує уповільнення темпу ходьби приблизно на 5 відсотків на рік.

Попередньо вченими було проаналізовано дані майже 17 000 осіб віком від 65 років. Спостереження за ними тривали 7 років, при цьому раз на два роки учасників просили проходити тести на якість когнітивних функцій, пам’ять, швидкість обробки інформації та швидкість мови. Ці дані, пов’язані з мисленням, співвідносилися про те, як змінюється ходьба піддослідних.

Дослідники прийшли до висновку, що зниження швидкості ходьби може бути одним з сигналів наступає деменції поряд з ознаками когнітивного погіршення – проблемною пам’яттю, втратою здатності орієнтуватися. Уповільнення ходи може бути пов’язане зі скороченням правого гіпокампа – ділянкою мозку, відповідальним за фун

Читайте також:  Названі найкорисніші продукти для покращення пам’яті та здоров’я мозку

Найвищому ризику деменції наражаються люди, у яких можна спостерігати відразу і уповільнення ходи, і проблеми з короткочасною пам’яттю (нездатність запам’ятовувати недавні події).

Ходьба також може бути ознакою недоумства у дещо іншому аспекті. Хворі на деменцію люди можуть довго безцільно ходити по будинку або виходити з дому в будь-який час дня і ночі.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
19.7 ° C
19.7 °
19.7 °
68 %
3.3kmh
96 %
Пн
18 °
Вт
22 °
Ср
25 °
Чт
25 °
Пт
27 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь