Понедельник, 4 марта, 2024
ГлавнаяЗдоровьеСимптоми підвищеного тиску, які часто ігнорують

Симптоми підвищеного тиску, які часто ігнорують

Проблеми із зором і сном, нездатність контролювати свій стрес входять до числа симптомів, які вказують на підвищений артеріальний тиск.

Ознаки підвищеного тиску

Високий кров’яний тиск є серйозним захворюванням, яке може призвести до серцевого нападу та інсульту. Присутня у людини гіпертонія нерідко означає наявність іншої патології – ішемічної хвороби серця. Ці захворювання часто співіснують, сприяючи розвитку серцевої недостатності.

Проблема в тому, що гіпертонія часто розвивається непоміченою, її симптоми нерідко ігнорують і приймають за щось несерйозне. Погіршення зору.  Кровоносні судини у сітківці очей можуть стати більш жорсткими та затверділими, що підвищує ймовірність їх ушкодження. В результаті можуть виникати очні крововиливи, розпливчастий зір.

Схильність до стресу.  Неконтрольований стрес та занепокоєння теж призводять до значного підвищення артеріального тиску, оскільки при цьому підвищується активність симпатичної нервової системи, частішають серцеві скорочення.

Часта випивка.  Коли алкоголь споживається у надлишку, це може призвести до високого кров’яного тиску та проблем з нерегулярним серцевим ритмом, розвитку миготливої ​​аритмії, схильності до інсульту та серцевої недостатності.

Проблеми зі сном.  Вони часто бувають пов’язані з високим кров’яним тиском у зворотній пропорції: що менше людина спить, то вище може піднятися її кров’яний тиск. Люди, які сплять шість годин або менше, ризикують зіткнутися з найбільш різким підвищенням кров’яного тиску.

zdorovia.com.ua

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
14.1 ° C
14.1 °
14.1 °
49 %
2.3kmh
99 %
Пн
14 °
Вт
13 °
Ср
8 °
Чт
8 °
Пт
8 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here