Суббота, 1 апреля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеСкільки разів ви повинні жувати їжу, щоб схуднути?

Скільки разів ви повинні жувати їжу, щоб схуднути?

Те, як ви пережовуєте їжу, значною мірою допоможе контролювати кількість споживаної їжі. Напружений спосіб життя часто призводить до того, що ви в дорозі вживаєте продукти з меншою поживною цінністю, що негативно впливає на вашу вагу. Дотримання простих правил харчування допоможе вам ефективніше пережовувати їжу і схуднути.

Жування їжі
Проблема того, як більшість людей пережовують їжу, полягає в тому, що це робиться занадто швидко. За даними дієтологів, вашому мозку потрібно до 20 хвилин, щоб отримати сигнал про те, що ваш шлунок повний. Протягом цього 20-хвилинного періоду легко з’їсти непотрібні порції. Лікарі пропонують пережовувати їжу від 30 до 50 разів за 1 відкушений шматок їжі. Це допоможе вам уповільнити роботу та ретельно змішати їжу зі слиною, щоб полегшити травлення.

Розміри порцій
Зміна розміру порцій допоможе вам повільніше пережовувати їжу. За даними досліджень, люди споживатимуть більше їжі за один раз, якщо розмір порції буде більшим. Використання менших тарілок, щоб тарілка все ще здавалася повною, або просто додавання в тарілку меншої кількості може допомогти вам їсти менше. Контроль порцій також корисний, якщо вам незручно залишати їжу на тарілці.

Харчуйтеся уважно
Відволікання під час їжі може порушити ваше травлення так само, як і стрес. До відволікаючих факторів належать водіння, телебачення чи щось інше, що може відволікти вас від їжі. Усвідомлене харчування означає насолоджуватися їжею та їсти повільно, не відволікаючись. Коли ви їсте уважно, ви зможете розпізнати, коли починаєте насичуватися, щоб зупинитися, перш ніж переїсти.

nashamama.com

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
7.9 ° C
7.9 °
7.9 °
88 %
2.6kmh
100 %
Сб
8 °
Вс
10 °
Пн
4 °
Вт
3 °
Ср
5 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here