Понедельник, 26 февраля, 2024
ГлавнаяАктуальноСпоживачі Миколаївоблтеплоенерго отримали квитанції за січень з урахуванням розподілу теплової енергії на...

Споживачі Миколаївоблтеплоенерго отримали квитанції за січень з урахуванням розподілу теплової енергії на загальнобудинкові потреби

Система опалення будинку є спільною власністю всіх власників приміщень у багатоквартирному будинку.

Отже, комерційний облік споживання теплової енергії, наданої для всього будинку розглядається як єдиний майновий комплекс. А співвласники будинку оплачують теплову енергію, яка використовується для опалення всього будинку: як квартир і нежитлових приміщень, так і місць загального користування. У тому числі оплачують таку теплову енергію і співвласники, що мають встановлене індивідуальне опалення.

Зважаючи на це, починаючи з січня 2024 року, споживачам ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» нарахування здійснюватимуться з урахуванням розподілу теплової енергії на загальнобудинкові потреби.

Загальнобудинкові потреби на опалення – витрати на опалення місць загального користування та допоміжних приміщень, функціонування внутрішньобудинкових систем опалення будівлі/будинку, без врахування обсягу теплової енергії, витраченої на функціонування внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання, та обсягу теплової енергії, який надходить від ділянок транзитних трубопроводів до приміщень з індивідуальним опаленням та/або окремих приміщень з транзитними мережами опалення.

Порядок розподілу обсягів спожитих комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання встановлює Методика «Про затвердження Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг» затверджена Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.11.2018 р. № 315 (далі Методика №315).

 

Поширити це:

Подобається це:

Подобається Завантаження…

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
6.9 ° C
6.9 °
6.9 °
94 %
3.4kmh
97 %
Пн
11 °
Вт
12 °
Ср
12 °
Чт
13 °
Пт
6 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here