Суббота, 24 февраля, 2024
ГлавнаяЗдоровьеСтало відомо, як темний шоколад впливає на холестерин – нове відкриття змусить...

Стало відомо, як темний шоколад впливає на холестерин – нове відкриття змусить змінити звички

Темний шоколад понад усіх похвал. Нещодавно вчені з’ясували, що шоколадні ласощі, незамінні для людей з підвищеним холестерином у крові. Шоколад допоможе пацієнтам, які страждають на ішемічну хворобу серця, стане профілактикою інсультів.

Нове дослідження вчених, результати якого з’явилися у виданні Journal of the American Heart Association, що належить Американській асоціації серця, було присвячене темному шоколаду. Його автори розповіли, що вивчили дані 48 пацієнтів у віці від 30 до 70 років. Усі страждали надмірною масою тіла (ІМТ), підвищеним рівнем холестерину в крові, входили до групи ризику інсульту та ішемічної хвороби серця.

Усі добровольці протягом місяця їли три види продуктів. Спочатку їм давали мигдаль, потім мигдаль із темним шоколадом, потім – те й інше. Спостерігаючи за маркерами волонтерів, вчені дійшли висновку, що найкращі результати були відзначені в ті дні, коли у «меню» випробуваних був темний шоколад із мигдалем. У цей момент було зафіксовано найпомітніше зниження рівня поганого холестерину.

Дослідження, пов’язані із темним шоколадом, будуть продовжені. Але висновки про його ефективність дають надію на одужання людям із серцево-судинними захворюваннями. Зрозуміло, лікуватися лише шоколадом ніхто не буде. Терапія при серцево-судинних захворюваннях потребує серйозних препаратів. Але як профілактика, а також засоби, що посилює ефект від лікування, шоколад планують використовувати.

У темного шоколаду безліч переваг . Корисні властивості продукту пояснюються наявністю антиоксидантів і флаванолів (у шоколаді вони представлені переважно у формі епікатехіну).

Однак вживати його радять у невеликих кількостях. Перед тим, як включити шоколад у меню, люди з важкими патологіями повинні неодмінно порадитися про це з лікарем. Відомі випадки індивідуальної нестерпності. У людей з алергією шоколад може спричинити загострення хвороби.

Темний шоколад позитивно впливає на обмін речовин, а також резистентність до інсуліну. Цей солодкий продукт позитивно впливає на людський мозок. Шоколад настільки популярний, що має навіть своє власне свято, внесене в календар дат і подій. Його відзначають 11 липня.

prostoway.com

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
78 %
4kmh
93 %
Сб
10 °
Вс
12 °
Пн
12 °
Вт
11 °
Ср
10 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here