Вторник, 23 июля, 2024
ГлавнаяОбществоСтартувала робота над розробкою стратегії розвитку міста Миколаєва.

Стартувала робота над розробкою стратегії розвитку міста Миколаєва.

У Миколаєві розпочато роботу над розробкою стратегії розвитку міста. Про це повідомляється на сайті міськради.

Стратегія повинна бути розроблена до 2027 року. Проект документа готуватиме спеціально створена робоча група, яка зібралася сьогодні, 30 травня, на перше засідання.

До складу групи увійшли депутати, а також представники виконавчих органів міської ради, інститутів громадянського суспільства, вищих навчальних закладів та бізнес-спільноти (всього 36 осіб). Очолив групу перший заступник міського голови Віталій Луков.

Віталій Луков

Мер Олександр Сєнкевич зазначив, що, хоча бойові дії ще не закінчилися, вже сьогодні потрібно готувати основу для повоєнного відновлення Миколаєва. Цього неможливо досягти без розробки таких документів як генеральний план і стратегія розвитку міста.

Генеральний план сьогодні вже готується компанією One Works за підтримки Європейської Економічної Комісії ООН і за участю уряду Данії. Що стосується розробки Стратегії розвитку міста, то до неї, крім місцевих фахівців, залучені експерти ПРООН.

«Дуже важливо, щоб підготовка стратегії була синхронізована з розробкою Генерального плану», — підкреслив Олександр Сєнкевич.

За інформацією директора Департаменту економічного розвитку Тетяни Шуліченко, для цього до підготовки Стратегії розвитку Миколаєва було вирішено залучити представника компанії One Works.

Тетяна Шуліченко

«Це якраз дозволить синхронізувати роботу по обох напрямках», — пояснила вона.

У засіданні робочої групи також взяла участь експерт ПРООН Олена Нижник, яка буде безпосередньо допомагати в розробці документа.

«Я ще не стикалася з ситуацією, коли одночасно розробляється генеральний план міста і стратегія його розвитку. Але ці процеси дійсно повинні бути взаємопов’язаними. Тоді вийде не просто філософія розвитку і погляд зверху на можливий розвиток суспільства, а документ, який матиме практичне значення», — зазначила вона.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
24 ° C
24 °
24 °
61 %
3.8kmh
100 %
Вт
25 °
Ср
28 °
Чт
22 °
Пт
23 °
Сб
29 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь