Суббота, 2 декабря, 2023
ГлавнаяОбществоСучасний метод лікування ішемічного інсульту успішно застосовують в Миколаєві

Сучасний метод лікування ішемічного інсульту успішно застосовують в Миколаєві

95 пацієнтів з мозковим ішемічним інсультом успішно пролікували в Миколаєві з початку 2023 року. Про це повідомляється на сайті Миколаївської міськради.

Лікування здійснювалося із застосуванням тромболітичної терапії. Це сучасний і єдино ефективний метод лікування ішемічних інсультів. Він дозволяє повністю відновлювати кровообіг в уражених тромбами ділянках кровоносної системи і зберігати нормальну роботу головного мозку без найменших його пошкоджень. Після курсу лікування пацієнт повертається до повноцінного життя.

Медичну допомогу хворим з мозковим інсультом в Миколаєві надають чотири міські лікарні: №1, №4, № 5 і лікарня швидкої медичної допомоги. Лікування проводиться з використанням препарату «Актилізе», воно є безкоштовним для пацієнтів. У медичних установах препарат є в достатній кількості.
Введення препарату в перші 4,5 години після появи симптомів інсульту вважається найбільш ефективною стратегією лікування.

Симптомами ішемічного інсульту є раптовий сильний головний біль, раптова слабкість, параліч половини тіла/обличчя, раптове порушення мови, порушення чіткості зору, нудота і блювання, іноді — знепритомнення.

«При будь-яких проявах симптомів телефонуйте за номером 103. Своєчасне звернення пацієнтів за медичною допомогою дозволяє провести необхідне лікування і значно прискорити одужання», — сказано в повідомленні.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
100 %
3.5kmh
100 %
Сб
1 °
Вс
-2 °
Пн
-4 °
Вт
-1 °
Ср
-0 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here