Понедельник, 15 августа, 2022
ГлавнаяАктуальноСуперліга: «Миколаїв» поступився на виїзді «Хіміку»

Суперліга: «Миколаїв» поступився на виїзді «Хіміку»

Команда з Южного здобула третю перемогу в сезоні.

В матчі баскетбольної Суперліги «Хімік» (Южне) обіграв на власному майданчику «Миколаїв» — 76:69.

Стартові дві хвилини зустрічі були рівними – 6:6. Протягом першої чверті декілька разів змінювався лідер матчу і наприкінці десятихвилинки «корабели», які грали у синій формі, вийшли вперед завдяки влучному дальньому кидку від Андрія Кожемякіна – 18:20.

У другій половині гри команди на двох здобули лише 24 очки і на велику перерву пішли з рахунком 30:32 на користь «Миколаєва».

Початок третьої чверті залишився за баскетболістами «Хіміка» – 36:32. Втім «корабели» завдяки влучанням з гри від Андре Уокера закінчили передостанню десятихвилинку з відставанням у два очки – 50:48.

У заключній чверті господарі збільшили свою перевагу у матчі, коли гравець «Хіміка» Домінік Морріс декілька разів влучив з трьохочкової лінії.

Найрезультативніші гравці матчу: Андре Волкер («Миколаїв») – 27, Делано Спенсер («Хімік») – 19, Домінік Морріс («Хімік») – 18.