Четверг, 22 февраля, 2024
ГлавнаяОбществоТериторію Миколаївського суднобудівного заводу планують віддати під бізнес і житлову забудову

Територію Миколаївського суднобудівного заводу планують віддати під бізнес і житлову забудову

Українська асоціація центрів підтримки бізнесу спільно з Миколаївською міською радою при фінансуванні програми «Мери за економічне зростання» Програми розвитку ООН пропонує дати Миколаївському суднобудівному заводу друге дихання. Про це повідомляється на сторінці Центру підтримки бізнесу у «Фейсбуці».

«Проєкт ревіталізації підприємства є одним з п’яти проєктів трансформації міста — «Портфоліо міста Миколаєва для переходу до «блакитної економіки»». Це можливість повернути колиску Миколаєва городянам. Основна ідея — трансформація зі створенням місць для інноваційних розробок, включаючи мале суднобудування і судноремонт, стартапи, креативні види бізнесу. Також там можуть розміститися причали для яхт, комфортні зелені зони і житлова забудова», — сказано в повідомленні.

Автори ідеї відзначають, що відомий суднобудівний завод «може залишитися запущеним і небезпечним, а може стати туристичним центром».

«У центрі міста не повинно існувати занедбаних промислових зон. Також важливо відкрити для людей об’єкти історичної та культурної спадщини — наприклад, заводський музей суднобудування», — вважає керівник проекту «Портфоліо», виконавчий директор Української Асоціації центрів підтримки бізнесу Артем Ващиленко.

Він зазначив, що в світі багато прикладів успішної ревіталізації підприємств морської галузі. Наприклад, суднобудівний завод в Гданську перетворений в простір з магазинами, кафе, офісами і житловими будинками, а в Макао верф Лай Чи Вун перетворюють в культурний і розважальний центр зі збереженням елементів історії суднобудування і промисловості.

«Безумовно, питання трансформації Миколаївського суднобудівного заводу буде обговорюватися з населенням, місцевою владою і експертами. Важливо вислухати думки і врахувати погляди городян, чиє життя пов’язане з суднобудуванням. Їх ідеї і рекомендації будуть відігравати важливу роль в майбутньому славного заводу і розвитку Миколаєва», — заявив керівник проєкту, член наглядової ради морського кластера України Ігор Лисицький.

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
8.9 ° C
8.9 °
8.9 °
58 %
5.4kmh
100 %
Чт
8 °
Пт
8 °
Сб
12 °
Вс
10 °
Пн
14 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here