Пятница, 3 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеТри чашки кави допоможуть контролювати діабет

Три чашки кави допоможуть контролювати діабет

Діабет 2 типу зустрічається набагато частіше, ніж тип 1, і підвищений рівень цукру в крові зазвичай спричинений надмірною вагою або недостатнім фізичним навантаженням.

Кава від діабету

Зниження споживання цукру та жиру є ключовим фактором, коли йдеться про зниження ризику розвитку діабету 2 типу та життя з ним, дослідження показали, що деякі популярні гарячі напої також можуть бути корисними.

Хоча епідеміологічні дослідження не можуть довести причинно-наслідковий зв’язок, усі недавні метааналізи виявили чіткий зв’язок між споживанням кави та зниженням ризику розвитку діабету 2 типу (ЦД2). Дані, отримані від більш ніж одного мільйона учасників протягом періоду до 24 років, показали, що відносний ризик ЦД2 був на 29 відсотків нижчим за найвищого споживання кави порівняно з найнижчим споживанням. Ризик ЦД2 знижувався на шість відсотків із кожною додатковою чашкою кави на день.

Вплив кави на ризик ЦД2 дуже схожий у різних регіонах; немає різниці між чоловіком та жінкою. Аналогічне зниження ризику ЦД2 спостерігається у худих і повних людей, а також у людей, які вживають нефільтровану варену каву, а також фільтровану каву.

Можливі механізми цієї асоціації включають термогенний, антиоксидантний та протизапальний ефекти; модуляція передачі сигналів аденозинових рецепторів, а також вмісту та різноманітності мікробіома.

zdorovia.com.ua

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-0 ° C
-0 °
-0 °
72 %
4.7kmh
94 %
Пт
0 °
Сб
1 °
Вс
-4 °
Пн
-5 °
Вт
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here