Пятница, 3 февраля, 2023
ГлавнаяЗдоровьеТри причини того, що потрібно терміново звернутися до кардіолога

Три причини того, що потрібно терміново звернутися до кардіолога

Є три симптоми, при наявності яких, відкладати похід до кардіолога не варто. Перше, на що потрібно звернути увагу – наявність сильного пекучого та гнітючого болю у серці. Другим моментом є виникнення задишки після фізичного навантаження. Людині здається, що їй бракує повітря і вона починає робити швидкі неглибокі вдохи. Це може вказувати на те, що є проблеми з серцем.

Про це повідомляють Факти.

Ще однією причиною для відвідування кардіолога може стати порушення серцевого ритму. Серцебиття стає нерівномірним, серцевих скорочень стає або занадто багато, або дуже мало. Керівник кардіоцентру з Волині Сергій Саламатін говорить про те, що даний симптом може вказувати на наявність такої проблеми, як аритмія. Якщо при зміні положення тіла серце починає битися з величезною швидкістю, то це вказує на синусову тахікардію.

Визначити наявність проблеми можна за допомогою електрокардіограми, яка може продемонструвати всі ті порушення, що присутні в ритмі серця. Якщо ж орган скорочується понад 120 разів за хвилину, то в такому випадку варто бути максимально обережними, адже це говорить про приступоподібну аритмію. Діагноз такого типу поставити вкрай проблематично, тому часто на діагностику може знадобитися багато часу.

Ще однією причиною для звернення до лікаря вважається віковий фактор. Жінкам необхідно бути більш обережними ближче до 50 років, а чоловікам краще відвідати кардіолога в 40 років.

Не варто забувати про фактори ризику, які можуть значно збільшити шанси на виникнення серйозних проблем з серцево-судинною системою. До їх числа можна віднести високий артеріальний тиск, паління, а також порушення обміну холестерину. Чим більше факторів впливає на людину, тим вище ризик того, що він зіткнеться з серцево-судинним захворюванням. При цьому не останню роль відіграє наявність зайвої ваги, гіподинамія, спадковість.

Дуже важливо регулярно проходити обстеження, щоб не померти від інфаркту або ж інсульту. Медик говорить про те, що часто це відбувається з людьми, які, на перший погляд, здаються повністю здоровими, але насправді ж мають досить серйозні проблеми зі здоров’ям.
planetanovosti.com

Последние новости

Погода

Николаев
пасмурно
-0 ° C
-0 °
-0 °
72 %
4.7kmh
94 %
Пт
0 °
Сб
1 °
Вс
-4 °
Пн
-5 °
Вт
-4 °
spot_img
Гороскоп на сегодня
Гороскоп на завтра
Материалы по теме

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here